Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23Shinra kérdése:

Túl reagálnám ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Szóval arról lenne szó, hogy eléggé lobbanékony termeszétű tudok lenni adott szituációkban, és eléggé gyorsan feltudom magam idegesíteni, de barátnőm hasonlóan feltudja magát idegesíteni elég könnyen, mondhatni megtaláltuk egymást mint zsák a foltját.


Viszont az útóbbi időben szokásává vált engem ignorálni amikor idegeskedek, nem szól hozzám és figyelmen kivül hagy, amitől csak még jobban felidegesítem magam. ( Fontos hozzá tennem h alapjáraton nem rá vagyok ideges, de azzal h így ignorál engem miközben én mindig foglalkozok vele annak ellenére h idegeskedik, eléggé rosszul essik és felidegesít )


Kérdésem az lenne, hogy tényleg toxicul viselkedne, vagy én váltam toxicá aki magára veszi a semmiséget ?


2022. febr. 20. 07:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne valamit kezdened az indulatkezelési problémáiddal, ha egyedül nem megy, akkor terápiás segítséggel.


Nem csak, és nem is elsősorban a párkapcsolatod miatt, hanem magad miatt, a saját testi, lelki egészséged miatt.

2022. febr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"ha valami felidegesít, attól függetlenül eltudok vonatkoztatni attól hogy vele ne beszéljek csúnyán, szóval tök normálisan beszélek vele, ha kell még vissza is fogom magam hogy ne hogy olyat mondjak ami megbánthatja."


Ha ez valóban így van, akkor szerinted miért ignorál ilyen helyzetekben?

2022. febr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Azért ignorál ilyen helyzetben, mert egy fasz, és már attól is szorongani kezd ha valaki idegeskedik mellette.
2022. febr. 20. 08:02
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Látom, a szeretet és a tisztelet megvan a részedről iránta.
2022. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy fsz? Hagyd el a barátnődet, szakítsatok. Nem érdemled meg🤮
2022. febr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"Azért ignorál ilyen helyzetben, mert egy fasz, és már attól is szorongani kezd ha valaki idegeskedik mellette."


Kezded kimutatni a fogad fehérjét, hogy anonim oldalon pár komment után már így nyilatkozol a barátnődről, és abszolút nem érted meg, ha ő rosszul érzi magát agresszív emberektől. Hogy lehet ilyet mondani a párodra, és hogy lehet ennyire érzéketlennek lenni? Tényleg kezeltesd magad, mielőtt tettlegességbe menne át az agresszivitásod.

2022. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 NTBS ***** válasza:
100%
Amikor egy férfi dühős az egy nőben félelmet is kiválthat. Ezért kerül, nehogy véletlen eljárjon a kezed.
2022. febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"Azért ignorál ilyen helyzetben, mert egy fasz, és már attól is szorongani kezd ha valaki idegeskedik mellette."


Ez az igaz szerelem. 😍 Remek párkapcsolatod van, és te is egy remek ember vagy, aki remekül kezeli a problémáit, és nem a párján adja ki a feszültségét! És mindezt nem is tagadja!

2022. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kedves kérdező, vannak magas és alacsony oktávon működő férfiak…a hozzászólásod alapján erős a gyanúm, hogy melyik csoportnak is vagy a része. Egy férfi, ha nem tanul meg bánni az erővel ( ezt külsőleg és belsőleg is értem), az igencsak férfiatlan, gyengeségre utal. Egy egészségesen működő férfi nem a nőkkel rivalizál. Akkor sem, ha az egy alacsony oktávon működő házi sárkány…az ilyen hölgyet max otthagyja. Egy egészségesen működő férfi védelmez és biztonságot nyújt. Nem nőkön és a szerettein tölti ki a dühét.

Nagyon szomorú, hogy nem volt előtted normális példa, ezeket a dolgokat az apukádnak és anyukádnak kellett volna megtanítani.

Én a lány helyében már kitettelek volna a málnásba.

2022. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Feszült, ideges emberrel, akiben nincs annyi önkontroll, hogy uralkodjon az indulatain, szerintem felesleges bármiről megpróbálni beszélgetni ebben az állapotában.


Amikor az én (ma már ex) páromnak voltak ilyen epizódjai, és nem higgadt le, akkor én fogtam magamat, és elmentem sétálni egy órára.


Amikor ez rendszeressé vált, akkor pedig a kapcsolatból sétáltam el, annak ellenére, hogy szerettem.


Egy nő többek a fizikai és érzelmi biztonságot keresi egy férfiban, a férfiak alapvető működési programja pedig évezredek óta az, hogy fizikai és érzelmi biztonságot igyekeznek teremteni azoknak, akiket szeretnek, akik hozzájuk tartoznak - legyen az nő vagy gyerek.


Ha te férfiként nem érted, és nem tudod átérezni, hogy amikor indulatos vagy, az miért kelt szorongást a párodban, és ezért "fasznak" nevezed, akkor vagy nézz magadba, és próbálj változtatni, vagy keress magadnak egy más temperamentumú nőt, aki a szelíd tündér - vérmes házisárkány skála utóbbi végpontja felé helyezkedik el - az majd nem fog szorongani, hanem visszaüvölt neked, elküld ilyenkor melegebb éghajlatra, rád vágja az ajtót, és indulatosan a fejedhez vágja minden vélt vagy valós hibádat, hiányosságodat.


A kérdés az, hogy te ezt keresed-e egy nőben.

2022. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!