Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudta a 31 éves páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudta a 31 éves páromat elszeretni egy 22 éves lány ? 34/N

Figyelt kérdés
Miért kell neki a jóval fiatalabb ?
2022. febr. 20. 22:13
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
31%

Valószínű jobban néz ki mint te :)


vagy rámenősebb.

2022. febr. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
36%
A pontozasok alapjan kezdem ugy erezni, hogy a nonemu lepontozo brigad harmincas, elhagyott no...
2022. febr. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Szexibbnek tartják a fiatalabb nőket mint az idősebbeket, + a fiatalabb lányokat könnyebb lenyűgözni és kevésbé állnak ki magukért.
2022. febr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
20%
Mert mi izgalmasak vagyunk.
2022. febr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
62%

"+ a fiatalabb lányokat könnyebb lenyűgözni és kevésbé állnak ki magukért."


Ez a dolog nyitja, a lány még rajong, felnéz rá, eltűr dolgokat, olyan kis naiv és ártatlan, de a teste már fiatal felnőtté, mert 22 éves. A legvisszataszítóbb természetű férfiaknak kellenek a sokkal fiatalabb nők. Én örülnék neki a helyedben, hogy lelépett. Akinek ilyenre van szüksége, az nincs rendben belül. 29 vagyok, de 10 éve is így gondoltam, mikor a célcsoportjuk voltam. brr, a hideg kirázott, hogy komplexusos vén(az akkori önmagamhoz képest vén volt a 30 éves is) fsz.


Ez amúgy pont határeset kork., de azért elég nagy az a 9 év.. 8 még akár rendben is lehetne, 7 meg úgy ahogy oké, 6 az rendben van, kb 4-5 év ideális. Gondolom amúgy jól néz ki a kérdező, ha három plusz év nem látszott meg rajta.

2022. febr. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
42%
25. A nagyszüleim között 10 év volt, akkor jöttek össze amikor papa 30, mama 20 éves volt és utána volt egy 46 évig tartó boldog házasságuk.
2022. febr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
27%

#22 igen.

Ezek a nők sokat is tettek azért hogy elhagyják őket, aztán ide jönnek jól megbosszúlni a nagyvilágon

2022. febr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
89%

26. A nagyszüleid más világban éltek, abban az időben ciki volt válni. Az én nagyszüleim is együtt vannak, 87 évesen megpuszilják egymást(egykorúak szinte), de papa keményen csalta a mamát, sokszor volt durva és erőszakos vele, illetve ivott is, de mama is jópárszor elverte őt és pörölt vele, illetve azért házasodtak össze, mert papa megígérte, hogy mamának nem kell többet dolgoznia:)(nemígylett).. Erre tessék, az idő megszépíti a dolgokat. Mázli, hogy nekem elmondták ezeket, gondolom neked nem.


Nem a korkülönbségük miatt voltak együtt sokáig, hanem annak ellenére.

2022. febr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
20%

28. A legjobb barátom szülei között is 7 év van, ott pedig akkor jöttek össze, amikor apuka 28, anyuka 21 éves volt. És ők a '90-es években jöttek össze. Ne mondd már, hogy az is más világ volt. Ők is együtt vannak lassan 30 éve boldogan és felneveltek két gyereket is normálisan.


"Erre tessék, az idő megszépíti a dolgokat. Mázli, hogy nekem elmondták ezeket, gondolom neked nem."

Ezt arra érted, hogy a világon minden létező házasság szerinted szar? Nyilván mindenhol vannak problémák és nincs mesébe illő kapcsolat, de ez is rossz világlátás, hogy minden mögött a rosszat kell sejteni. Aki így áll az élethez, annak nem is lesz egészséges (igazán) hosszú távú kapcsolata.

2022. febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
5%

Amúgy miért kell kiemelni, hogy “22 éVeS”?


Neked is volt önbizalmad a fiatalabb férfihoz, kérdező. :DD

2022. febr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!