Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetetlen hogy 22èves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen hogy 22èves férfi összejöjjön egy 33èves nővel? Honnan veszik 30feletik nők hogy ennyi idősen még nem akar gyereket? Pl dolgozik nem tanul

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Én 29 vagyok de sosem jönnék össze egy 22 évessel.

Nem is volt még tőlem fiatalabb párom, a legkevesebb 4 év volt a pasi javára.

Gyerek meg nem való egy 22évesnek, ezt normális nők tudják

2021. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ezt honnan veszed? Ha van munkája eltduja tartani családját
2021. máj. 27. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Pl ebből a mondatodból.

Nem csak eltartani kell egy családot.

Egyébként mid van? Egzisztencia? Ház? Autó? Félretett pénz?

Majd gyere vissza 10 év múlva és akkor gondold át ezt

2021. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha keres nettó 250ezret tud kivenni albérletet!
2021. máj. 27. 19:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Majd jövőre visszatérek elmondom mi lett belőle!
2021. máj. 27. 19:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Legkésőbb két év múlva!
2021. máj. 27. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet... szuper családalapításhoz
2021. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem most lerázott egy 33 éves nő, mert komolytalannak tart?


Annyira nem csodálatosan meglepő ez.

Amúgy meg a szerelemben minden lehetséges, de itt nem erről van szó.

2021. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a kor a kérdés, hanem hogy ugyan azt akarják e. Mert ha nem, akkor nem valószínű, hogy működhet.

22 évesen ritka a komoly fiú szerintem is. Én ismerek egy pontosan 22 éves fiút aki dolgozik, de azt mondja, hogy ő még nem férfi. Így magáról. Hát vele például esélytelen lenne egy idősebb nőnek, mert ő amúgy sem érzi magát férfinak. Na meg ő inkább akar fiatalabb csajt magának, persze így teljesen megértem.

Férjem 21 volt amikor összejöttünk, mi egykorúak vagyunk. Dolgozott már, de esze ágában nem volt elköltözni jó sokáig... Veszekedtem is vele érte, mert én agyilag viszont már ott tartottam, hogy cuccoljunk már össze és kezdjünk valamit közösen... Ő meg még a mamahotelben akart volna lakni, mert ott spórol stb hülyeségek na meg hát kiszolgálták őt, igaz hogy nem véletlenül, hanem mert ő volt a férfi a háznál meg az anyagi támasz... Persze nem vette észre, hogy miért is kell neki annyira otthon maradnia az anyja szerint.


Na szóval én nem ismerek komoly huszon évest. De lehet akad aki érettebb agyilag mint ahány éves. De az ritka lehet mint a fehér holló.

2021. máj. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!