Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tereljem el a gyerekvál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tereljem el a gyerekvállalási témát, ha csak az egóját akarja vele legyeztetni?

Figyelt kérdés

Csak ezért érdekli, hogy hozzá mennék e, de most épp a gyerektéma van porondon benne, hogy mennyire vagyok neki behódolva, milyen pasinak tartom őt, és hogy bízom e benne annyira(anyagilag meg mindenhogy) hogy mernék neki szülni, ill akarnék gyereket tőle.



Mivel anyagilag egy nagy nullának tartom amit a kapcsolatba ad, ezen felül még össze sem költöztünk, és szoktak lenni kimerítő veszekedések meg sorolhatnám, én 1. alap nelkül biztos nem szülnék, 2.terhesen nem akarnék balhézni sem (hogy az "idegfeszko" rámenjen a magzatra)de 9 hónapig ki sem bírnánk veszekedés nélkül, meg a stb, szóval mindig elmondom neki, hogy persze, szerelemből meg ködből természetes, hogy akarnék gyereket Tőle, de alapok nelkül lehetetlen és NEM akarok.


És ezt ő meg kiforgatja arra, hogy dehát tudnom kellene, hogy ő tud alapozni(sokat keres), megbízható, szeret, számíthatna rá a gyereke családja, ő képes biztonságot nyújtani, és akkor ezek szerint én ezt nem látom ki belőle?? Nem bízom benne? Egy sz.r embernek tartom őt, akinek nem szülnék meg stb?



Tehát ő arra vár, hogy én a ma függvényében (alapok nélkül)rá mondjam neki, hogy igen téged jó férjnek, meg apának is látlak, hozzádmennék, szülnék neked. Azaz CSAK legyeztetni akarja az egóját velem, hogy mennyire igazi férfinek tartom! (De amúgy nem akar házasságot, gyereket. Ez csak egokérdés nála.)

És de mivel semmit nem látok ténylegesen tőle, csak a duma van, hogy ő aztán mindent előteremtene, igy nem áll szándékomban neki "nyalni", hogy de szülnék neki. Mert nem szülnék a jelen helyzetben neki, és a HA dolgok(ha előteremtene mindent stb) nem érdekelnek.


Állandóan tesztelne tehát, hogy én beadnám e neki a derekam, HA megkérne meg stb, de egyébként abszolut nem áll szándékában semmi ilyen. Nem nyújt semmit, nem alapoz semmit, csak vagyok neki.


Állandóan azt akarja belőlem kiszedni, hogy én "magasztaljam" a semmire őt, hogy hozzámennék, meg szülnék.

Azaz azt várja, hogy bizalmat adjak neki tettek nélkül, hogy látom azt, hogy egy család számíthatNA rá. Hát nem látom azt. A láthatatlan dolgokban meg ne várja tőlem azt, hogy higyjek.



Ez ugye ahhoz vezet el, hogy ő úgy van vele, mintha en őt egy jelentéktelennek nézném, aki se férjnek se apának nem lenne való, azaz elkezd azzal vádolni, hogy én nem is bízom benne, nem hiszek neki, tehát úgy vagyok vele, ill úgy járok vele szóval, hogy bizalom nélkül?


Tehát még engem akar kihozni sz.rnak, hogy úgy vagyok egy kapcsolatban, hogy meg sem bízom a saját páromban, nem tartom senkinek sem, biztonságnak sem, komolynak sem, és ez nekem a párkapcsolat es szerelem?


Tehát jönnek ezek a visszakérdezések, hogy én úgy vagyok vele, mellette(vagy bárkivel), hogy nem nézek ki belőle semmit? Nem szülnék neki?

(Tehát simán elvagyok komolytalan kapcsolatokban? Vagy olyanokkal, akikhez hozzá se mennék?)


Tehát az egészet kiforgatja arra, hogy

1. Én őt egy senkinek nézem

2. Simán járok olyanokkal akik senkik a szememben

3. Nekem mindegy, hogy komoly vagy nem, egy kapcsolat


A témáról amiért idegesít, nem szeretnék többet vele beszélni, de állandóan felhozza szülnék e neki. Illetve ezt nagyon kedvesen szokta kérdezni.



#alap nélkül elvárt bizalom
2022. febr. 22. 10:08
1 2 3 4 5
 1/42 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
93%

Kb bele-bele olvastam, de elkapott egy émelygés.

Ugyan miért vagy te vele együtt? Most tökmindegy milyen ő, a lényeg, te kb lenézed, de azért vele vagy.

Itt szidod, de azért este szétteszed a lábad neki.

Ezt, az én olvasatomban ürítőlyuknak nevezik, nem nőnek, már megbocsáss.

Magadat alázod, de igazából, magaddal.

2022. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Én itt nem a témát terelném el, hanem a pasast. Minek vagy vele, ha nem találod alkalmasnak komolyabb dolgokra? 🤔Sok időd van pocsékolni a semmire?
2022. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen hiszem el, hogy együtt élsz egy olyan emberrel, akit szinte minden téren nullának tartasz. Ennek mi értelme van?


"Házasodj fiam (ezúttal lányom), legyen kit szidni?"


Ez nagyon rossz mentalitás.


Ő pedig valószínűleg egy manipulátor karakter, ami szintén elítélendő, jobb helyeken.

2022. febr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Nullának azért tartom mert össze sem költöztünk pl! Anyagilag qlig ad a kapcsolatba.

Jóforman friss kezdeti kapcsolatról van szó ami nem halad semerre.



Melyik nő szülne olyannak akivel mégcsak együtt sem él??

Nincsenek alapok. Sem tettek sem semmi. Csak duma.



Ne forgassátok mar ti is ki, mint ahogy ő!

2022. febr. 22. 10:28
 5/42 A kérdező kommentje:
*alig ill semmit
2022. febr. 22. 10:29
 6/42 A kérdező kommentje:

Kepzeljétek akkor ezt el(firekt szélsőségesítek) ha mondjuk első randin megkérdezné egy férfi hogy amugy te szülnél e neki!


Jóhogy nem a válasz!

Semmit nincs mögötte!


Es ezt forgatja ki a oeldánál maradva hogy akkor te minek randizol olyanokkal akikből semmit nem latsz ki?

2022. febr. 22. 10:30
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Minek - vagy-vele?
2022. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Ugye, azt sokat hallottad kifejezésként, hogy hisztérika, vagy butuska?
2022. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Olvasd el a 6.kommentem hátha valaki érti a kérdést.
2022. febr. 22. 10:34
 10/42 A kérdező kommentje:

8. Te nem tudom mennyire örülnél annak ha hozzádvágnák hogy jóformán barkivel együtt vagy. Tökmindegy milyen a másik.


Lehet te ilyen vagy es nem hisztiznél rajta de ez egy nőnek egyenesen sértés.

2022. febr. 22. 10:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!