Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bipoláris barátnőm szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bipoláris barátnőm szerint itt az ideje a gyerekvállalásnak. Szerintetek instabil lenne a gyerekkel is?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 07:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
Szerinted? Neked se való gyerek, ha ez felmerült.
2021. nov. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%
Jézus. Ilyeneknek sose szabadna gyereket vállalni. Kár hogy ennyi önismeret se szorult belé.
2021. nov. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
0%
Azért amikor, egy bipoláris emberkének megteremted a lelkibekét, a nyugalmas kornyezetet, akkor gyonyoru eleted lesz...csak mondom
2021. nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy az lenne. Csak látom, mennyire szeretné, de nem tudom, hogy ezt a dolgot nem unná-e meg… :(
2021. nov. 9. 08:03
 5/36 anonim ***** válasza:
19%
Meg fogja ölni az egyik rohama alatt
2021. nov. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
96%
Egy gyerek nem játékszer. És nem olyan anyukának való, akinek a környezete kell hogy megteremtse a lelki békéjét. Szegény gyerek ezer szazalék hogy súlyosan traumatizált lesz. Mindig tiszteltem azokat a mentális betegeket akikbe legalább annyi tisztesség szorult, hogy egy ártatlan gyerek életét ne tegyék tönkre csak mert babázni támadt kedvük.
2021. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
98%

Annak, aki mentálisan nem egészséges, nem szabad gyereket vállalni.

Rengeteg lelkileg megnyomorított gyerek van körülöttem, akiknek az anyjuk bipoláris, meg borderline-os, meg nárci, meg sorolhatnám.

2021. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
49%
Egy elmebetegnek csinálnál babát? Ennyire nem lehetsz gonosz azzal leendő gyerekkel. Akkor inkább verj agyon bébifókákat!
2021. nov. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
22%
Ha van mellette támogató társ, akkor igen. Lehet, hogy szülés utáni depressziója is lesz. Ékes példája erre a mi családunk. Anyukám bipoláris, fel tudott nevelni, de sok nehézséggel. Apukám mindig ott volt neki, segített bármikor is kellett. Szerintem, ha felnő egy ilyen párnak a gyermeke, gyakran lesz az anyukája támogatója. Én teljes mellszélességgel anyukámat támogatom, mind lelkileg, mind testileg (ölelés, simogatás). Nehéz volt a sok rosszullétet megélni, de nem sérültem tőle.
2021. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%

Mert ettől meggyógyul majd szegény?


Eszembe sem jutna egy gyermeket kitenni az elmebajnak. Legyen neki terápiás kutyája, aztán nézd meg hogy törődik vele; néha igen, néha nem - egy kutyával sem lehet ilyet tenni, nemhogy egy gyermekkel...


Épp elég hogy a saját életminőségét és a tiédet is tönkreteszi a betegsége, szükségtelen még egy harmadik személyt is bevonni ebbe a körbe.

2021. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!