Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogom én ezt átvészelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogom én ezt átvészelni?

Figyelt kérdés
Tegnap konkrétan ki rakta a párom a szűrömet, a gyerekünkével együtt. Már kb 2 éve egyre rosszabb volt a kapcsolatunk, mindenki tudta hova fog ez vezetni, de nem gondoltam volna, hogy ilyen csúnyán fogunk elválni. Mindenki engem hibáztat, az egész családja, pedig ezt kapcsolatot ketten rontottuk el, nem csak én egyedül. Most jönnek a vádaskodások, hogy én megcsaltam a páromat és szar anya is vagyok, ütom a gyereket, én csak élősködtem eddig és hasonlók. A párom anyjával nagyon csúnyán össze kaptam, ugyanis tele beszélte a fia fejét és nem bírtam ezt szó nélkül hagyni. Így utólag bánom is, hogy csúnyán beszéltem vele és kiabáltam vele, de megérdemelte. Most persze mennek az olyan posztok facebook-on, hogy ő az áldozat és én milyen szar vagyok. Teljesen kivagyok borulva, mert én nem akartam ilyen csúnyán elválni sem a páromtól, sem a családjától. Ebben a lakásban már nem találom a helyem, de nincs a közelemben senki, aki el tudná terelni a gondolataimat. Nem tudom mikor és hogyan fogok ezen túllendülni, de a kisfiam miatt muszáj erősnek maradnom
2022. febr. 22. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban megcsaltad, akkor azért valahol jogos, hogy téged kitesz, az már nem, hogy a gyereket is.
2022. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg! Csak ők gondolják ezt. Akkor persze, én is jogosnak érezném
2022. febr. 22. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miert gondoljak ezt ? Csak úgy maguktól vagy hallottak valami pletykát ?
2022. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a megcsalás, ugyebár...
2022. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!