Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek alap, hogy mindenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek alap, hogy mindennap beszélünk a párunkkal, ha nem élünk együtt?

Figyelt kérdés
Messenger, telefon, bármi, azokon a napokon, amikor nincs találkozó.
2022. febr. 22. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy "alap", mert az elvárás.

Ha neked nem jó, ahogy van, jelezd.

2022. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Mi nem beszéltünk mindennap, amíg össze nem költöztünk. De minden kapcsolatban más a normális.
2022. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az emberek többségének az és teljesen jogos igény, de én kilógok a sorból, mert nekem egyáltalán nem gond ha kimarad pár nap és inkább párnaponta beszélgetek, de akkor hosszabban és tartalmasabban élőben vagy ha az nem megoldható, videón. Nekem semmit nem ad hozzá egy kapcsolathoz a messenger vagy a telefon.
2022. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alap, kivéve, ha pl. többnapos erdei túrára megy, ahol nincs térerő, akkor teljesen elfogadható, ha felém sem néz.

Amúgy ezt nem úgy kell elképzelni, hogy mindennap órákat kell dumálni, de mondjuk legyen igénye azért arra, hogy reggel-este 10 percet rám szánjon az életéből. De nekem ebből sosem volt problémám, mindig olyan párjaim voltak, akikkel napi szinten órákat el tudtunk csevegni, én egyszerűen az ilyen karakterekhez vonzódom.

2022. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam alap
2022. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igénylem. Még ha jelentéktelennek tűnő dolgot is osztunk meg egymással, akkor is jól esik hallani felőle.
2022. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Párfüggő. Ahogy nekik jó, legyen jó.


Szerintem ez egy olyan dolog, hogy ahogy jön. Persze jó dolog mindennap, de ha épp kimarad egy-egy nap mert pl az egyik (v akar mindketten) fáradtak, nem úgy jön össze, stb akkor sem dől össze a világ.

Nem kell az ilyesmire rágörcsölni szerintem.

2022. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!