Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkalmazottként hogy viselitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmazottként hogy viselitek a vállalkozó párotokat? Én mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nyilván a kérdést azoknak teszem fel, akik alkalmazottként dolgoznak, a párjuk pedig vállalkozó.

A páromnak 1-2 éve van csak cége, így már nyereséges, de még nem indult be teljesen és emiatt sokszor neki kell főnöknek lenni és beállni is dolgozni, ha pl egy ember beteg vagy szimplán nem jelenik meg a munkanapon. Valamint még nincs sok alkalmazottja sem, mert nem termel eleget a plusz főhöz a cég, így sokszor ő amolyan mindenesként tevékenykedik. Engem ez azért borít ki, mert nekem rugalmas 1-2 hétre előre a beosztásom, kérhetek napokat, amikor dolgozom és nagyon rossz, amikor eltervezi ő is, hogy pl hétvégén együtt leszünk, majd közli, jajj nem jött be dolgozni a részlegvezető, mert beteg, bocsi kicsim, helyettesítem, mert nincs más még helyette. És hiába ő osztja be az idejét, mindig közbe jön valami, kb az esetek 70-80%ában és mindig a munkát választja helyettem. Nekem pedig azért rossz, mert nem pakolgathatom a munkanapjaimat hirtelen, amikor közli, a vasárnap nem lesz most jó, de hétfőn mehetünk pl állatkertbe vagy randizni... én meg majd felrobbanok, hogy direkt miatta kértem szabadnak a hétvégét, hétfőn meg tudom hogy egész nap dolgozni fogok, de ő nem ér rá. Sajnos másik városban élünk, még nem költöztünk össze, így az együtt alvás sem megoldott a nap végén... nagyon nagyon frusztrál, hogy mindig félretesz, ha a céggel van valami, ugyanakkor megértem mert neki ez az álma és a büszkesége, de én így nőként elhanyagolva érzem magam. Sokszor fordult elő, hogy 2 hétig nem láttam (napi 10-20x is felhív 5-10 percekre amikor van lukas ideje, de időt azt nem akaródzik velem eltölteni..) emiatt ez nagyon rosszul esik, de dolgoznom nekem is kell, van saját életem és keresetem, nem dobhatok el mindent érte, mert neki folyton közbe jön valami.. volt hogy szúrópróbaszerűen megleptem, igazat mond e, ott van e és tényleg dolgozott, így nem gondolom, hogy más nő lenne a dologban. Azt érzem ő annyira az önmegvalósításra koncentrál, hogy másra nincs is ideje és elég neki sokszor, hogy szóban, telefonon “vagyok vele”. Amikor viszont tényleg minden ok a céggel és velem van, akkor csodálatos együtt, teljesen rám koncentrál és nagyon jól érezzük magunkat, de nekem ennél az 1-2 hetente összejött találkánál több kell...

Ti hogy viselitek/toleráljátok, ha a párotok vállakozó és emiatt nem szán rátok elég időt? Mit tanácsolnátok nekem, nekünk, hogy közelebb kerüljünk? Már kezdem megutálni az egész céget emiatt



2022. febr. 22. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Bocsi de hány éves vagy?A pénz az persze jó,mi?Azt meg nem adják ingyen... pláne ha saját vállalkozás akkor muszáj tenni érte!

Nemhogy örülnél neki,hogy ambíciókkal teli és törekvő dolgos párod van. ÉN épp az ellenkezője miatt dobtam ki az exem, belesüllyedt a minimálbéres állásába, pedig 2szakmája és egy alapszakos diplomája volt. Ki kell bekkelni, ha majd beindul a cég rendesen akkor csak mint "főnök " lesz és jobban tud gazdálkodni az idejével.

2022. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem mi közöm az ő pénzéhez, hogy “jó, mi?”, nem kapok én abból semmit... nem is szorulok rá.. egy semmittevővel egy napot sem lennék, meg minimálbéres szerencsétlennel, mert én alkalmazottként is sokat keresek, tehát kb velem egy szinten levő férfival szeretnék összeállni... talán pont az a gond, hogy ő már túl magasan van és nekem ez túl sok áldozat és idő a pénzért.. én a szerelmemre vágyok, nem a cégére meg a pénzére.. teljesen elégedett lennék vele ha keres olyasmit mint én és van rám rendesen ideje
2022. febr. 22. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező ezek az álmai. Én megértem hogy most nehéz. És hogy te többet lennél vele, de ne húzd vissza. Egy vállalkozás a kezdetekben ilyen. Ezt az időt vagy kibírod, vagy szétmentek. Ne keressen olyat amilyet te. Tesz az elképzeléseiért, ritka manapság az ilyen férfi.

Én is benne vagyok ebben, nehéz, de engem örömmel töltenek el a sikerei. Vele együtt örülök a fejlődésének,és közben én is rengeteget fejlődök,besegítek én is.

Ha nen tudod ezt elfogadni, akkor engedd el, de ne akard letörni.

2022. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abból a szempontból volt könnyebb, hogy mire a férjem vállalkozásba kezdett, már együtt éltünk jó pár éve, házasok is voltunk és úgy egyébként is közös döntés volt, hogy ő most ebbe belevág. Tudtam, hogy milyen áldozatokkal fog ez járni, és legjobb tudásom szerint támogattam. Az az időszak, amíg beindult a vállalkozás, az valóban necces volt, még úgy is alig találkoztunk, hogy együtt éltünk, de amikor lehetett, tényleg megtettünk mindent, hogy behozzuk a kimaradt időt. Menet közben született egy gyerekünk is, hát nem mondom, hogy sétagalopp volt a kezdeti időszak, de átvészeltük, szeretjük egymást, most már sokkal jobb és én is úgy látom, hogy megérte az a szenvedés, ami akkor volt. Anyagilag is meg úgy egyébként is.


Viszont ha eleve egy ilyen szituációba csöppenek bele, hát nem tudom. Türelmesnek nehéz lenni, ha kész tények elé állítanak és nem közös megegyezés vagy közös cél érdekében történik a szoppantyú része. De igazából ebben az időszakban első sorban erre van szükség: türelemre és megértésre, amivel támogatod őt. Gondolj bele, hogy a cég, amibe most ennyi időt és energiát és elhivatottságot öl, egyszer relatíve önjáró lesz, és az a sok idő és energia és elhivatottság nagyrészt felszabadul és simán lehet, hogy mind-mind rád fog fókuszálódni. Simán lehet, hogy megéri a várakozásokat, ugyanakkor ezt neked kell eldöntened, hogy vársz-e a meg-nem-nevezett jövő egy pillanatáig, amíg ez megtörténik, vagy sem.

2022. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Aki lepontozott megérdemelne valami ambíciók nélküli naplopót magamellé.

Mennyi képmutató pics..

2022. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!