Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha ugyanúgy becézne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha ugyanúgy becézne, hívna a párod, mint az exét?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal. Előttem 2-3 évig nem volt barátnője, azelőtt egy lánnyal járt, kb 3 hónapig. Messenger beszélgetésben láttam, hogy ugyanúgy “Életemnek" és "Életem szerelmének" hívja, mint engem. Azt hittem, hogy legalább a 2.megszólításnak értéke van számomra, és tényleg igazából úgy gondolja :(


Köszönöm a normális véleményeket...

25L


2022. febr. 23. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Normális vélemény az, hogy az összes becézés olyan tempóban fogy el, hogy kénytelen vagy ismételni őket.
2022. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szivi és bébi a leggyakoribb megszólítások. Gondolom, nem csak nekem mondta az élete során, főleg, hogy olyan nő is volt, akit eljegyzett.

Egyáltalán nem hat meg.

2022. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Zavarna, ahogyan ezek a megszólítások is zavarnak általában. Nekem nagyon manírosak... 15 év stabil együttélés előtt nem gondolom, hogy jogalapja lenne bárkinek is így hívni a másikat. :DD


De hát ez én vagyok...

2022. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez legyen a legnagyobb gondom, de akkor is rossz :( nem is a becézés, hanem az Életem Szerelme...
2022. febr. 23. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Baszott nyálas... Nekünk ez kínos lenne inkább :D


Én asszonynak becézem, mert azt nagyon utálja,így legalább észreveszi mindig ha szólok 😂


Első kapcsolatomban még voltam olyan balek,hogy belementem ezekbe a csöpögésekbe.Mégis szarrá ment az egész :D Soha többet.

2022. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én így max akkor szólítom a párom ha csipkelődünk, és játékosan haragszom...


Amúgy nem érdekel hogy hívta az exeit, nem is akarom tudni, és főleg nem kutakodok utána.

Viszont nekem kínos ha én szólítom ugyanúgy mint mást, hiába nem tudja ő se. De mivel volt már néhány kapcsolatom, így kifogytam a normálisabb megszólításokbol.

Leginkább a nevén szólítom

2022. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Hogy a francba látod, hogy hívta? Ilyet nézegetsz?

2. Minek van meg neki még mindig 4+ (!!! mert ugye együtt vagytok 2 éve, és előtte sokáig nem volt senkije) éves üzenete?


Amúgy nem kellett volna kiderülnie, és lehet tetszene. Ha amúgy tetszik, és el tudsz tőle vonatkoztatni, akkor nem zavarna, mert csináltam olyat, hogy exem X volt, és most egy nőt 2 hétig úgy becéztem, mert neki is tetszett, hogy hülyeségeket mondunk egymásnak, és nem tudta meg, hogy azért hívom úgy, mert az exemet is annak hívtam.


31 F

2022. febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!