Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Barátnőm kollégája folyamatosan tömi barátnőm fejét a hülyeségeivel. Alapvetően jóban vannak, de hetente jön egy kattanása. Ilyenkor vagy olyat mond neki, amivel megbántja, rombolja az önbizalmát, vagy olyat, amivel megkérdőjelezteti a kapcsolatunkat. Nem félek attól, hogy bármit is bekavarna, de ezek időnként lerántják barátnőmet, még akkor is, ha azt mondja, hogy egyik fülén be, a másikon ki. Azt mondja, hogy tudja kezelni, nem veszi magára, és kifejezetten megkért, hogy ne beszéljek vele erről, mert csak konfliktust szülne egy olyan emberrel, akivel az esetek többségében jól elbeszélget, és minden nap találkozik. Többet ártanék szerinte, mint amennyit használna. Mit tennél?
2022. febr. 23. 21:54
A kérdező szavazást indított:
Beavatkoznék, finoman beszélgetnék vele
Semmit nem tennék
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Miket mond neki?
2022. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen barátnőm régen, de már nem vagyunk barátok.Az ilyen ember rosszindulatú, szándékosan bánt másokat.Írok példát.

Ő olyanokat csinált, hogy ha elmondtam neki, hogy xy ember keresztbe tett nekem vagy bántott valamivel, onnantól kezdve ajnározta azt az embert és barátkozott vele.Nekem meg dicsérgette, hogy xy milyen rendes, ilyen, olyan jó ember.

Vagy például elmondott nekem olyan információt, amiről állította, hogy az igaz.De persze mikor kellemetlen helyzetbe kerültem miatta, akkor már úgy adta elő, hogy ezt nem is biztosra mondta, ezt csak ő következtette ki, vagy fél füllel hallotta valahol(tehát ő találta ki magyarul).

Ezer példát tudnék sorolni, de a lényeg átjön szerintem.Ezeket leszámítva ő is "nagyon rendes" volt velem, csak minden rendességre jutott egy ilyen aljasság.Az ilyenektől el kell tàvolodni, mert direkt csak ártani akarnak.

2022. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!