Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Úgy vagyok, hogy ennék valamit...

Úgy vagyok, hogy ennék valamit de nem tudni mi is esne jól? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Voltatok már így?

2021. máj. 5. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Nyitogatom a hűtőt ilyenkor😂. Aztán vagy sikerül vmit talalni ami izlik, vagy nem.


De az is előfordul, hogy netpinceren szét nézek és akkor rendelek.

2021. máj. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Akkor nem vagy éhes. Ennyi.
2021. máj. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az szokott segiteni , hogy nézek valami receptet általában a süti recepptek között szoktam szétnézni. Mindig találok valamit ami tetszik és mire elkészitem biztosan meg is akarom enni . Remélem tudtam segiteni .
2021. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha sovány vagy akkor a legfinomabb falatokat amiket találsz. Ha dagi vagy akkor semmit!
2021. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

2-es: a kérdésben szó sincs ÉHSÉGRÖL, csak arról, hogy enne valamit, azaz RÁKIVÁNT valamire.


Kérdezö: esetleg próbáld meg elképzelni, milyen íz az, amire kedved lenne, vagy milyen érzést okozna a szádban, úgy sokkal hamarébb ki tudod találni.


Meg addig nem egyél össze mindent, amíg nem tudod, mi az, amit szeretnél, a random kisérletezéssel csak sok pluszt viszel be, de nem nagy esély van arra, hogy a valamit ennék érzést megszünteti.

2021. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kösz mindenki!

Magában savanyú uborkát kívántam meg, na még ilyet!

2021. máj. 5. 09:53
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Én sokszor vagyok így. Ilyenkor általában megiszom egy kakaót, mert az valamennyire laktató, ha továbbra is éhes vagyok akkor elmegyek a sparba és keresek valami akciós terméket. Legutóbb hurkát vettem és kenyérrel, kovászos uborkával ettem. 😋
2021. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy mi?🤣🤣🤣🤣🤣
2021. máj. 5. 10:46
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Ejjel kimentem a hutoszekrenyt fosztogatni ... de csak csemegeuborkat tudtam zsakmanyolni (jo az is ilyenkor) :)))
2021. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!