Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit "számít" az egy kapcsolatban, ha a pár egyik tagjáról kiderül, hogy ruha nélkül közel sem úgy néz ki, mint ahogyan azt a másik elképzelte?

Figyelt kérdés

... Tehát, van több szépséghibája is, amiket a ruhák jótékonyan eltakartak. Tegyük fel, hogy szeretik egymást, de ezek elég nagy "hibák". Ok lehet ilyesmi a szakításra egy normális kapcsolatban?

(Elnézést, hog eléggé ködösen fogalmazok, de nem szeretném leírni, hogy pontosan miről van szó. Cikinek érzem.)


2008. dec. 16. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

A saját testi hibáidra gondolsz vagy a párodéra?


Mennyi idősek vagytok?

2008. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod le, hogy pontosan mi az nem tudunk elég jól segíteni. Mellesleg, ha ez kizáró ok akkor az nem szerelem
2008. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt sok műtétem, és nem zavarja a férjemet a műtéti hegek! Sokszor Ő biztat, hogy ne szégyeljem a sebem! Egyébként nem kell szégyelni a párod, akármi is a hibája, másnak mégnagyobb testi hibája lehet! Egyébként nem tudom mi lehet ilyen "hiba".
2008. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez aztan teljesen egyenfuggo, hidd el. Valakit nem zavar a baratnoje uszogumija sem, hiszen az uszogumikkal egyutt imadja a not, es foleg a belsojet. De valakit meg egy szeplo is zavar talan.

Szerintem erre nincs recept. Inkabb ugy lenne egyszerubb, ha te elfogadod magadat olyannak, amilyen te vagy. Mert ha elfogadod magadat a hibaiddal egyutt is, es van igy is onbizalmad, kisugarzasod, akkor ugy mas is konnyebben elfogad teged. De ha problemas vagy, akkor hogyan kozelitsen, szeressen, fogadjon el mas?

2008. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

...valahogy az az érzésem, hogy a kérdezőnek lehetnek ilyen problémái.

Szakításra ez messze nem ok. Tudom már unalomig ismételt, elcsépelt közhely, de ha szereted a másikat, akkor a hibáit is pont úgy imádod, mint az előnyeit. Én tuti nem szakítanék. 24/f

2008. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, magammal vagyok elégedetlen - nem is kicsit... Mondjuk, az a "gáz", hogy én csinos, jó alakú lány vagyok - sokak szerint szép -, de meztelenül... Abszolút nem vagyok magammal kibékülve :(( És megvan rá az okom, hogy ne legyek. Csak hát ha valaki megszeret ruhában, másképp képzel el anélkül, és nem tudom, egy ilyen jellegű nagy csalódást túlélhet-e egy kapcsolat... Végülis csak a véleményetekre voltam kíváncsi. És örülök, hogy néhányan azt írtátok, az igazi szerelem mindent kibír.
2008. dec. 16. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Még mindíg nem tudjuk mi a bajod,írd le,lehet,hogy csak te látod ezt olyan tragikusan.Itt semmi sem ciki,ezért van ez az oldal.Amúgy meg úgysem tudja senki,hogy ki vagy.


Na ki vele!

2008. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy gondolod, hogy egyszerre sok lenne, akkor fokozatosan mutasd meg magad. Nekem volt olyan barátnőm, akinek nagyon csúnya és soha be nem gyógyuló sebe van.


Először meg se mutatta, csak sötétben hagyta, hogy ismerkedjek vele.

Aztán viszont fölvett egy olyan áttetsző ruhát, hogy leesett az állam. Olyan gyönyörű volt benne, hogy alig vártam már a folytatást :-) Persze a szép hangulatvilágítás is sokat számított.


Azóta láttam már sokszor - és most már ő sem szégyelli magát.


Itt az ideje neked is lépni.

2008. dec. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy névtelen az oldal, de mégsem szeretném leírni... Utolsó válaszolónak köszönöm a biztatást!
2008. dec. 17. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!