Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztél már olyat hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már olyat hogy nem biztos hogy szereted a párod?

Figyelt kérdés

Pláne hosszabb konfliktus kapcsán és egy kis elhidegülés esetén.

Ez normális a fenti esetben?- illetve ez megváltozhat pozitív irányba?


2022. febr. 25. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt nekünk is hullámvölgyünk, akkor felmerült bennem, hogy talán már nem is szeretem úgy, de aztán megoldottuk és újra közel kerültünk egymáshoz. Azért nem a 0-ról kellett visszahozni, csak volt már rosszabb időszakunk. Ilyenkor szerintem normális, ha nem érzed, hogy ugyanannyira szereted, mint mikor minden jól megy közöttetek. Ha mindketten akarjátok, tesztek érte és kitartotok egymás mellett, változhat pozitív irányba.
2022. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a nem szeretem és a kicsit haragszom rá közt van különbség.
2022. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Én amikor idáig jutottam már nem volt visszaút, hamar vége is lett. Simán csak rosszabb időszakban, hullámvölgy alján nem éreztem ezt, csak akkor, amikor már az évek alatt végleg betelt a pohár.
2022. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Beszéltem a barátnőmmel erről, és célozgattam rá, hogy én így nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban, és a kilépésen gondolkozom. Nálunk az volt/van az ok, hogy megcsalták, és sokkal több időre van szüksége, hogy szeretni/bízni tudjon bennem. Egyelőre türelmesen várok - még.
2022. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen, de akkor már nagyon lejtmenetben voltunk. Nincs mit szépíteni, elhaltak az érzelmeim, de ezért ő is sokat tett az évek során, egyre kevesebb pozitívumot kaptam tőle.
2022. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Én 100 % azt érzem hogy nem szeretem.

N

2022. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen - tényleg nem szerettem végül.
2022. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most is
2022. febr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Úgy jöttünk össze és így is maradt, ennek sok sok éve
2022. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem minden hosszú kapcsolatban van olyan, mikor épp kevésbé szereted a párod. Mindenhol vannak hullámvölgyek. De egy jó kapcsolatban ezek elmúlnak, nem állandósulnak.
2022. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!