Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ha a párotok hazdudott volna, egy bizonyos idő múlva meg tudtatok volna neki bocsátani?

Figyelt kérdés
Sziasztok arra lennék kíváncsi hogy ti lányok hogyan vagytok ezzel ha nektek a bizalmasotok hazudott volna,és nem tőle tudtátok volna meg az igazságot... Egy bizonyos idő mondjuk fél év,vagy év múlva meg tudtatok volna bocsátani neki????? Mert én most hibáztam és megtudta az igazságot... Gyerekes dolog amiben hazudt cam neki,de szakított velem.. Szeretem a lányt és nem tudok mit csinálni csak várni...
2010. szept. 12. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A bizalom egy nagyon különleges dolog, úgy látszik Ő tudta ezt értékelni és te eljátszottad a lehetőséget. Ha tudnám, hogy jólelkű vagy, akkor adnék neked még egy esélyt. 19/F
2010. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudja hogy jó lelkü vagyok hisz nem csinálok olyan dolgokat,nem csalom meg és megadtam neki mindent amire szüksége van.. Nagyon szeretem ezt a lányt,és megadnék minden érte hogy újra velem lehessen.... Nem tudom mit csináljak :((((
2010. szept. 12. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez függ az ember egyéni természetétől is. Én toleráns és béketűrő vagyok, sokaknak megbocsátok sok mindent, meg rengeteg mindent eltűrök. Viszont vannak olyanok, akik makacsok, és csak azért is meg akarják mutatni, hogy őket már pedig nem lehet átvágni, mert azt megtorolják. Az átmenetekről ne is beszéljünk. Te tudod, hogy milyen a párod felfogása ezzel kapcsolatban. Én a helyedben próbálnám neki bebizonyítani, hogy továbbra is bízhat benned. Ha szeret téged, akkor előbb-utóbb rájön. Addig is kitartást!
2010. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, de még nem találkoztam olyan csajjal, aki TÉNYLEG megtudta volna bocsájtani, szívből azt, hogy a párja hazudott neki.


Ezért kell nagyon nagyon átgondolni, hogy megéri-e hazudni akárkinek.

2010. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit vagy miben hazudtal neki? Ha ezt elmondod talan jobban tudnank segiteni. Felmerhetjuk,hogy ilyenert mas megbocsajtana e vagy sem.
2010. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kitalaltam egy volt testvert magamnak a masik dolog meg az hogy sulyos betegseget mondtam neki amiben szenvedtem... Ez a 2 dolog.. Es innentol kezdve mar mashogy viszonyult hozzam.. De vegen rajottem hogy notorius hazugsagban szenvedek amit kezelnek mar az orvosok.. Azt mondta engedjem hogy eljen,es hogy majd jelentkezik nekem
2010. szept. 12. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. Így azért már más a helyzet... Ismerek én is ilyen embert, kettőt is a környezetemben. A különbség az, hogy ők még nem jöttek rá, hogy ez egy betegség, és kezelni kell. Az egyik pedig már elmúlt 40 éves, ráment a házassága is.

Azt írod, hogy már kezelteted magad. Ebben igazad van, neked is ez a legjobb, és a szerelmednek is csak így tudod bizonyítani, hogy szereted. Amikor már helyrejöttél, akkor állj elé, és bizonyítsd be, hogy hatásos volt a kezelés. Bár ezt nagyon nehéz, de nem lehetetlen. Addig viszont ne zaklasd, mert csak rontod a helyzetet az esetleges további hazudozásaiddal.

2010. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!