Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb dolog amit meg tudtatok bocsátani a párotoknak és mi volt az amit már nem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hülye megbocsátottam, hogy megütött (nem felejtettem el), de azt, hogy megcsalt, azt már nem bírtam "lenyelni".
2011. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátomat folyamatosan veri a barátnője. Karmol is meg ilyenek. Idegbeteg a picike. Meg személyiség zavarja is van, de a barátom szépen tűri a vele történő dolgokat. Gyakorta le is égeti őt a lány az egyedi és picit idétlen stílusával/beszólásaival is, de ezen is csak mosolyog. Szóval ez teljesen ember függő, hogy kinek mit néz ki el... Engem pl. egyik barátnőm sem mert volna soha megütni, megkarmolni vagy akármilyen fizikális támadásban részesíteni. Bár ahogy belegondolok velem veszekedni sem mert még egyik se hiába voltam velük kb. 1 évet "fejenként" ha szabad így fogalmazni.

Tehát most már még biztosabb vagyok abban, hogy minden ember máshogy reagál le dolgokat és más kisugárzással bír. Feltételezem, hogy megcsalni hamarabb csalnának pl. engem meg, mint hogy felemeljék velem szemben a hangjukat vagy a kezüket a barátnőim. Viszont a megcsalást valószínűleg nem bocsájtanám meg.

2011. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Moszuke ***** válasza:

olyan nemvolt amit még ne bocsájtottam volna meg.

amit elnéztem az az, hogy 1x menzesz előtt a hormonoktól vezérelve hozzám vágta, hogy nem szeret ami k*rva szarul esett.. hormon ide, hormon oda.. nekem egy szerelmem se mondja, hogy nem szeret csak mert ő menstruál..:( de túléltem:P

2011. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

OFF

Moszuke! Üdv újra a fedélzeten!

ON

A legnagyobb megbocsátás talán az volt, hogy több mint 20 percet késett a randiról.

Azt viszont nem bírtam, hogy mikor a kissé megromlott kapcsolatunkat próbáltuk rendbe hozni, ő más srác irán kezdett érdeklődni. Hiába a 10 közös év, repült.

2011. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a legnagyobb megbocsájtás szerintem hogy eltűrtem hogy csajozik mellettem, valahogy mindig győzött a szerelem és megbocsájtottam, de amikor anyázott azt már nem tudtam eltűrni. Repült
2011. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Újabb bizonyíték arra, hogy a nőkkel soha nem szabad rendesnek lenni és kimutatni feléjük az érzelmeinket.
2011. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elnéztem neki,h megcsalt a volt csajával de így utolag nézve a történetet szakítanom kellett vna mert végül én mentem tönkre lelkileg(folyamat azzal álmodtam h megint megcsal,komplikáltam h vajon mit csinálhat bulikba stb.)

Ő már akk majdnem kidobott amikor "flörtölt" velem az egyik cstársa..de másnap 2és fél óra veszekedés után azt mondta felejtsük el az estét...

2011. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!