Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg/hogy segítsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg/hogy segítsek a barátnőmnek hogy ne félj? Hogy nem lesz semmi.

Figyelt kérdés

A barátnőm azért fél mert az anyja már többször is kezet emelt rá,meg ordíbál vele. Én ezt nagyon nem szeretem. Szinte minden nap sír emiatt a barátnőm! Én mindig kiállok mellette többször volt már olyan hogy az anyja meg akarta ütni de én lefogtam az anyját. Tegnap azt mondta hogy nem akarja hogy bajom essen! Én ezt a mondatot úgy fogtam fel hogy fél hogy bajom esik!

Hogy segítsek neki? Hogy mondjam el hogy nem lesz semmi baj?


2022. febr. 26. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a felnőtt párkapcsolatok szerelem kategóriába tartozik?
2022. febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fog nekiesni, amikor nem vagy ott.
2022. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"én lefogtam az anyját"

Ez így nem fog menni.

"Hogy mondjam el hogy nem lesz semmi baj?"

Nem lesz baj, mert már van.

Vidd el onnan.

2022. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4:a barátnőm 22,én 24
2022. febr. 26. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom már van bevételetek. Ha nincs albérleted/lakásod, akkor én megbeszélném a szüleimmel vagy valamelyik rokonommal, hogy amíg nem találtok albérletet (és munkát, ha nincs mindkettőtöknek), addig hadd húzzátok meg magatokat nála.


Mennyire bántja? Ha marad nyoma, azzal már lehet jogi lépéseket is tenni.

2022. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Akkor miért van még otthon? Ha annyira szar neki már rég elment volna a legkisebb lyukba albiba, csak menekülhessen.
2022. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vidd el onnan!
2022. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!