Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elolvasta és nem válaszolt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvasta és nem válaszolt. Miért?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésem fejleménye:

Pár napja írtam egy fiúnak aki tetszik. Ismerjük egymást, bár csak felszínesen, de azt hittem jóban vagyunk. Érdeklődtem hogy van, mi újság vele.Mikor először belépett nem olvasta el az üzenetet, aztán eltelt 4 nap és újra belépett. Most elolvasta, de nem válaszolt. Akkor ez ugye lekoptatás?


2010. szept. 12. 10:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Csak ami fura, hogy kb 1 hónappal ezelőtt írtam neki már, mert kellett valakinek a tel.száma. Akkor szinte rögtön visszaírt. Most meg nem...
2010. szept. 12. 10:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem érdekled eléggé, de az is lehet, hogy most nem volt kedve vagy ideje válaszolni. Nálam is előfordult már.
2010. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez nekem is eszembe jutott, de facebookon mégis írt valakihez kommentet...Szóval arra volt ideje, de én levelemre nem válaszolt.


Na mindegy, akkor ennyi erről. Pedig azt hittem kedvel, mert úgy viselkedett, meg csomó olyan dolgot észrevettem rajta miből azt gondolhattam érdeklem. Dehát már megint én voltam a naiv aki azt hitte lehet nála esélyem.


Köszi a választ.

2010. szept. 12. 10:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Az. :-(
2010. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy még kb 2 héttel ezelőtt eléggé gondolkoztam rajta, hogy elhívom valahova hogy kísérjen el, mert "nem akarok egyedül menni" de ez csak egy indok lett volna, hogy kettesben lehessünk. Még jó, hogy nem hívtam el, az lett volna ám a nagy égés :S
2010. szept. 12. 10:34
 6/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez is az :D

Pont ezért nem kezdeményezek, pedig már sokszor megfogadtam (mondjuk ez még annyira nem durva kezdeményezés volt szerencsére) hogy én SOHA sem fogok kezdeményezni pasinál. Semmi értelme.

2010. szept. 12. 10:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Most képzeld el, hogy a fiúknak milyen, nekik ezt KELL csinálniuk!
2010. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát elhiszem, hogy nem lehet könnyű a fiúk élete sem :D


Na de viccen kívül, tényleg nehéz dolog ez. Bár jobban belegondolva, lehet nem lenne ez olyan nehéz dolog ha olyannál próbálkoznának (próbálkoztam volna) akinél van esély. Mert a kezdeményezés csak akkor jár visszautasítással, ha olyannal tesszük akinél nincs esély.

Én is volt már, hogy visszautasítottam pasikat, mert nem érdekeltek. Engem is volt már, hogy visszautasítottak (pl most is) mert olyat választottam akit nem érdeklek.

És ez a nehéz: megtalálni azt aki téged is érdekel, és te is érdekled őt...

2010. szept. 12. 11:06
 9/10 anonim ***** válasza:
velem ugyanez volt írj rá chaten, beszéltünk aztán megadta az msn-jét de végül nem jött össze a dolog nem illettünk egymáshoz :S
2010. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem is neked kell kezdeményezni... az a fiúk dolga! Lehet régimódi vagyok, de szerintem az a természetes ha nem a lány koslat a fiú után!
2010. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!