Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 fiú aki tetszik nekem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiú aki tetszik nekem! Írtam neki egy levelet és bevallottam ezt! Ő nem válaszolt! Most kiderült hogy valakibe szerelmes de senkinek nem mondja el h ki az! Van esélyem h ez én vagyok, és ha igen akkor mit tegyek ha nem vallja be? 13/L

Figyelt kérdés
A fiú felettem jár 1 osztállyal de azt bevallotta h nem az ő osztályából való a szerelme!Amikor eljön mellettem mindig egymásra mosolygunk de ő utána hirtelen másra néz! Mindig rám is köszön! Segítseteeeeeek!!!!!!
2011. jún. 22. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez türelemjáték. Ha már olyan buta voltál, hogy levelet írtál neki, és nem személyesen intézkedtél, akkor adj neki egy kis időt (pár napot) a válaszra.
2011. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nyilván nem beléd szerelmes mert akkor válaszolt volna az üzentedre.
2011. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy te vagy az. Tudom, most nem éppen ezt akartad hallani, de felesleges áltatni téged. Várj egy kicsit, hátha válaszol, vagy történik valami, de elég kicsi az esély rá, hogy ő is úgy érez irántad, ahogy te iránta. Egyébként velem is hasonló történt 12évesen. Minden esetre sok sikert! :)
2011. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem te vagy a szíve választottja, akkor is illik neki valamit válaszolni. Ha nem teszi, akkor egy bunkó állat, és nem vesztettél semmit.
2011. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De azért írtam neki levelet mert mindig elhív beszélgetni,odajön hozzám,hív pingpongozni,haza akar kísérni! Ja és rosszul írtam a leírásból h még nem írt rá vissza,mert konkrét választ nem írt vissza! Csak azt írta hogy adjak pár nap gondolkodást neki
2011. jún. 22. 15:38
 6/17 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben viszont lágy türelemmel, és ne aggódj. Szerintem tetszel neki, lehet, hogy magán a kapcsolaton kell gondolkoznia... ;)
2011. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2011. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

ajaj, legközelebb ne csinálj ilyet és ne háborgasd a témával (utálják a fiúk ha helyettük lépnek.. igen, mellette pedig szörnyen lassan is veszik rá magukat arra h kezdeményezzenek.:D)!

a helyedben várnék, és ugyanúgy kezeld mint eddig! lehet csak azért találta ki azt h tetszik neki egy csaj h idegesítsen... take it easy, ne ragaszkodj hozzá görcsösen, ha télleg összeilletek úgyis összejöttök, nem?

2011. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok és nem utálom ha helyettem lépnek xD sőt..xD legjobb xd
2011. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem ő kifejezetten szereti ha kezdeményez más.és nem ő mondta h tetszik neki valaki hanem egy barátnőm akivel jártak.
2011. jún. 22. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!