Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viselnéd a terhét ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viselnéd a terhét ha a párod beteg lenne?

Figyelt kérdés

Egy olyan kapcsolatban ahol most mélyponton vagytok és talán a szakítás sem kizart de azert nem mérges a viszony..


Viszont barátnőmnek az egészségével gondok vannak és nem tudják egyelőre mi..volt egy diagnózis de 6 8het gyógyulást mondtak de lassan ez lejár és nem igazán javul..


Viszont egy ismerős orvos az eddigi leletek alapján azt mondta lehet leukémia is akár de vizsgálat nélkül ezt nem lehet kijelenteni..


2022. febr. 26. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%
Had sugjam meg h ő már rég elhagyott vna a g**ibe amint megneszeli h gondod van
2022. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
ennél már kevesebbért is otthagyott volna
2022. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Milyen hosszú kapcsolat, milyen szintű, mi a mélypont oka?
2022. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Ő se tette meg
2022. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
1 és 2 valami gyikes Uri geller, hogy ilyen mélyen lát képernyőn pár sorból full random vadidegen emberek kapcsolataiba, vagy hogy kell ezt így leképzelni? :D
2022. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál szinte semmit, ami alapján ezt el lehet dönteni.

Mióta vagytok együtt? Együtt éltek? Miért vagytok hullámvölgyben? Mit tesztek, hogy javítsatok rajta? Milyen diagnózisa van? Mikor derül ki, hogy leukémia-e?

Azért azt te is tudod, hogy egy ilyen helyzetben nagyon szemétnek kell lenni, ha az az első gondod, hogy ez téged mennyire terhel.

Természetesen semmi sem gátol, hogy elhagyd. Ez a kérdés most olyan, mintha azt akarnád, hogy mások döntsenek helyetted, és akkor nem te vagy a hibás, ha szakítasz. Szíved szerint ezt tennéd, de nem akarod felvállalni az ezzel járó felelősséget.

Ebben az esetben várd ki a diagnózist. Utána egyszerűbb dönteni.

2022. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nincs benne tapasztalatom, de úgy tudtam eddig, hogy a leukémia egy vérvizsgálattal kimutatható, mármint hogy az vagy sem. A típus, előrehaladottság stb miatt kell a csontvelőbiopszia.

Egy pár nap alatt megnyugodhattok vagy bizonyosságot szerezhettek.


A te kapcsolatodról te döntesz.

Én a saját páromat mindenben támogatnám, főleg ilyen esetben. Az, hogy összevesztünk, nem indok. Ebben az esetben minden sértettséget félre kell tenni. Azért vagyunk egy pár: eldöntöttük, hogy egymást választjuk, és egy család leszünk. Az én gondolkodásom ilyen téren elég konzervatív. Családtagokat nem dobunk el, főleg nem azért, mert beteg! (Ez nem azt jelenti, hogy mindent tűrni kell.)


Az ilyen gondolkodást se értem, hogy dobd el, ő se tenné meg érted... Honnan tudod? Vagy ha valaki elesik, nem segíted fel, mert te még nem estél el? Szánalmas, amikor valaki patikamérlegen méricskéli, hogy ki mit tett bele, és egy mozdulattal többet nem tesz, mert nem jár. Az ilyennek ne is legyen kapcsolata, mert nem érti az egész lényegét.

2022. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok is, magam részéről: voltunk mélyponton a párommal, majdnem szét is mentünk. SOHA a büdös életben nem hagynám magára ilyen helyzetben, még azután sem, ha szétmentünk volna!


Kérdező, ha ez valós kérdés ( mert kicsit tőlem is távol áll lelkileg.. de nem vagyok a helyzetedben), áhh, nem mondok semmit. Soha nem viselkednék így senkivel, aki valaha jelentett nekem bármit is.

2022. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen, szerintem egy valamirevaló ember segít a társának a bajban, bármi is van épp köztük.
2022. febr. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose hagynám magára. Ez emberségről szól,nem arról hogy most milyen stádiumban van a kapcsolat, meg "mi lenne ha fordított esetben" Ha a bolondos exem kerülne ilyen bajba,és nem lenne senki mellette valószínűleg rajta is segítenék ahogy tudnék... Akárhogyis,valamikor csak része volt az életednek,mégha ki is siklottak a dolgok.
2022. febr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!