Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egyik nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyik nap szakítana, de másik nap, meg már nem?

Figyelt kérdés

A barátom még egyik nap még azt hogy ha állandóan veszek vele, akkor egyedül fog engem hagyni. De én nem igazán érzem azt, hogy veszekedtem volna vele, csak elmondtam neki, hogy nem tetszenek vele kapcsolatban egyes dolgok pl. sosem veszi fel a telefont, mikor hívom, de én mindig álljak készenlétbe, ha ő hív, mert én úgyis ráérek. Azt mondja maradhatok itthon anyámmal, ha nem akarok a családomtól elszakadni.

Aztán másnap reggel kérdezi messengeren nagy mosolyjellel, hogy nem féltem-e attól, hogy itt hagy engem. Azt is hozzátette, hogy én hamarabb ott hagynám őt, mint ahogy ő ott hagyna engem, mert ő nagyon szeret engem, és sose szakítana velem.


2022. febr. 26. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok pszichiáter, pontos diagnózist ismeretlenül egyébként sem szoktak adni. Minden esetre nyilván személyiségzavara van!

Mi a fenét keresel mellette? Nyilván nem szerelmes beléd, hiszen akkor nem mondana ilyeneket.

2022. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket az elmebeteg hulladék pasikat hol szeditek össze?


Azért csinálja ezt veled, mert élvezi, hogy be vagy xarva, és pitizel, hogy ne hagyjon el. Mikor érzi, hogy kiakasztott, akkor hízeleg egy kicsit, hogy ne veszítse el a játékszerét. Direkt okoz neked fájdalmat, és élvezi, hogy szenvedsz. Tippelnem kéne, azt mondanám, hogy az ágyban is ilyen. Ha szólsz, hogy fáj, akkor téged okol. Hisztis vagy, túlérzékeny, bezzeg az exe élvezte. Nyertem?

Ha igen, akkor ő vérbeli szadista. Te pedig mazochista, ha ezek után is ragaszkodsz hozzá.

2022. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen exem… bármit bárhogy mondtam, az hiszti volt, a végén az elfojtott problémáktól pánikbeteg lettem, te ezt ne várd meg…
2022. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretetet és figyelmet az ilyen azért ad, hogy legyen mit elvennie tőled.
2022. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember nárcisztikus, játszmázós típus, aki földbe akarja döngölni az önbecsülésedet, lelki roncsot csinál belőled, hogy minden percben attól rettegj, hogy elhagy, és azt hidd te soha senkinek nem fogsz kelleni. Lépj ki, amíg van egy kis önbecaülésed.
2022. febr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Red flag

🟥🟥🟥🟥

2022. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!