Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor van itt az első bemutatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van itt az első bemutatás ideje? Anyukám és a barátom is idegesít, mert úgy tűnik, nem egyezik a véleményük és ezzel engem hoznak kellemetlen helyzetbe.

Figyelt kérdés

Külön élünk a szülőktől, 26 évesek vagyunk, 4 hónapja vagyunk együtt. Anyukám már rögtön, ahogy mondtam neki, hogy van barátom, mondja, hogy mikor hozom el, mutassam be. Amikor megyek hozzájuk hétvégente, akkor minden második alkalommal mondja, hogy hozzam a barátomat is. Én az első 3 hónapban nem akartam bemutatni, de már szerintem eljött az idő. Csak egy bemutatást szeretnék, ott lenni pár órát, aztán utána csak nagyobb eseményeken, nem akarnám gyakran hazavinni. De most már idegesít, hogy mindig mondanom kell anyumnak, hogy nem jön, ugyanis szerintem a barátom nem akar. Mondtam neki egy hónapja, hogy valamikor hazavinném, ott vagyunk kb 3 órát, azt mondta oké, meg kicsit azt láttam rajta, hogy örül is neki, de mondta is, hogy izgul. Aztán már minden héten mondom, hogy jöjjön, de ő még húzná, majd meglátjuk majd majd majd... Tehát b.aszogatnom kell a páromat, hogy jöjjön és minden alkalommal vissza kell utasítanom anyámat, aki már 4 hónapja meg akarja ismerni. Egyébként kicsit az is zavar, hogy az én anyukám ugye már egyből nyitott rá, neki pedig egyik családtagja se hozta szóba, hogy megismerne, pedig sokat mesél rólam.


Nem tudom mi a megoldás, nagyon kellemetlen már.


2022. febr. 27. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el,hogy a barátod még nem szeretné.

Azzal,hogy erőszakoskodsz,csak azt éred el,hogy befejezi a kapcsolatot.

Négy hónap egyáltalán nem nagy idő,itt anyukád sietteti.

Ami megoldás lehet,beszéljenek telefonon videóhívásban.

2022. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 4 hónap után már lassan időszerű lenne. Érthető, hogy a barátod izgul, de előbb-utóbb most már muszáj lesz.

Én megmondanám, hogy oké, nézzünk ki akkor egy szimpatikus napot együtt. Mert ez a "majd" elég kevés. Mégis ő mikor akarná?

2022. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
kit érdekel más szülői véleménye? Tán azt hallgassam miért egy indiánt kellet haza hoznod.. Dehogy fogok én konfliktusba kerülni pár degenerált régi világban élő szülővel.
2022. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2022. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!