Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már hogy nem egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már hogy nem egymás támaszai vagytok?

Figyelt kérdés

Azt hogy hiába vagytok együtt dolgoztok, van munkátok és együtt laktok, vhogy mégsem érzed a másikat társadnak és úgy érzed nem egy irányba haladtok és egymásra támaszkodhattok ?


Nálatok ezt mi váltotta ki?


2022. febr. 27. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Átlagos férfi vagyok. Elég alap ez az érzés. Ahhoz képest, hogy állítólag a nők érzelmesebbek és jobbak kommunikációban, a gyakorlatban ez elég ritkán látszik meg már.
2022. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ilyenkor egy acélgerendával kipotólom.
2022. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, így élek több mint 4 éve. N
2022. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem egy kapcsolqtban érzem azt, hogy a páromnak az nem számit ha nekem bajom van, bánat ér, vagy nem tudok szerelni, és "rámdől a ház", vagy az sem, hogy szeretem őt, kívánom őt, ölelésre vágyom, SEMMI, CSAK AZ, hogy kivel voltál mit csináltál megcsaltál e, tudsz e magyarázatot adni, miért nem a szemembe nézel, ez nem válasz, miért nem válaszolsz normálisan.

És qz hogy közben a szívem szakad meg hogy nemhogy ölelne inkább meg szeretne, NEM ÉRDEKLI.

2022. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

*nyújtani nem nyújtanak, áldozatokat nem hoznak, a kapcsolatba nem adnak, ehyelett inkább: megcsaltál?? Mással voltál?? Magyarázd el!miért mást mondasz mindig?? Ez nem válasz. Megcsaltál!


Ez nekem nem kapcsolat...

2022. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#1,#2,#3! Ti kapcsolatfüggők vagytok, vagy minek maradtok ilyenben, hanem jó?
2022. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs, az előző 1, 3, 4-nek ment.

#6

2022. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7# azért mert nem minden fekete, vagy fehér, nagyon jó Apa nincs veszekedés, de nem így fogom leélni az egész életem érzelmileg vegetálva, de még kicsit maradnom kell.

3#

2022. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!