Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmas elutasítással mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas elutasítással mondta, hogy kizárt, hogy megadná a face jelszavát. Így házasság?

Figyelt kérdés

Mégcsak nem is az hogy nem adná meg, de ahogy azt mondta, igazábol azon hűltem el.


Hatalmas "elánnal"ááá kizárt, soha, talán azt is mondta, senkinek.


Meglepett hogy olyan szintű ellenállása van mintha vmi terroristát vagy nem is tudom kit kérdeztem volna mintha vmi eget rengető titkolni valója lenne.


Kérdeztem is miért, de elüti sima közhelyekkel, hogy az csak rá tartozik meg ilyesmik.


Kérdeztem azt is mert ugyan mit lehetne találni akkor a dolgaiban, ami hű de bazi nagy "állami"titok.


Itt bagatelizálóan válaszolt hogy sak a saját átlagos dolgai (nem rémlik pontosan mit mondott, de ilyesmit)


Nos azért elég komoly a kapcsolatunk(vagy nem is tudom mennyire.., de tegyuk fel hogy nagyon komoly), neha azert családalapítás is téma, meg ez meg az.., de szóval:


Létezik olyan házasság ahol a feleknek egymással szemben magas szintű titkaik vannak amit KIZÁRT hogy egyszer is megmutatna, es HATALMAS, védett titkok?


Szoval mint kb a filmekben hogy ha kínoznák se mondaná el. Valahogy ilyen szintű volt a reagálása..


Nekem ez is fura, meg szoval még nem voltam házas, de ez normális lenne házasságban..?



#titkok házasságban egymás előtt
2021. szept. 16. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
26%
Nem jó jel.
2021. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
88%

Én informatikus vagyok, soha semmilyen jelszavam nem adom meg senkinek, ez elvi kérdés.


Párom leülhetne mellém megnézni, mit nézek FB-n, abban nem lenne titkom.

2021. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:

Tudom hogy kell a privátszféra, de itt sztem másrol van szó.

Ne tereljük már el arra hogy privatszféra igy meg ugy.


Plusz közös face oldalba egyszeruen bele se akar menni véletlenül sem.


Nekem kicsit fura.

2021. szept. 16. 21:50
 4/66 A kérdező kommentje:
*bocsi csak még előszo lett volna az elozo kommentem
2021. szept. 16. 21:51
 5/66 A kérdező kommentje:

2. Te kiadnád a párodnak a face jelszot, vagy max leul melléd éppen, amikor kiváncsi.

Mert így nekem is megmutatja. A messengert is ha epp kerem lapoz egy nagyot rajta szo szo megmutatja kivel chatel. Ez ossz vissz talan fel/1 perc(nem is birom nézni mert félek hogy van benne vmi igy gyakorta oda se nézek inkabb)

2021. szept. 16. 21:54
 6/66 anonim ***** válasza:
72%

Anno volt itt egy kérdés, hogy biztonsági okok miatt (eltűnés, baleset, súlyos betegség, ...)esetére, megadják-e egymásnak a párok tagjai a jelszavaikat és kódjaikat a telefonra, bankkártyára, közösségi oldalakra.


Alig volt valaki aki igent írt. Sokan kifejezetten támadólag léptek fel a kérdezővel szemben.


Ez számomra érdekes. A párom, a partnerem, aki lehet, hogy a nejem, és a gyerekeim anyja, tudhatja az aranyerem állapotát, a lábgombámat, a hereviszeremet.... Én is tudhatom a folyását, a gennyedző köldök ékszerét, a lábszagát,..., de egymás banki kódját, hogy ne kapcsolják ki a villanyt, ha mondjuk kómába kerülök, vagy ha eltűnök egy külföldi turnus alatt, akkor legyen hozzáférése az e-mail fiókomhoz, na azt ne!!! Mi van????

2021. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 peca1000 ***** válasza:
62%
Mond meg neki, hogy ha ennyire nem akarja elárulni a jelszavát, ok, de mutassa meg a fiókja tartalmát, hogy megnyugtasson téged, nincs rejtegetni valója.
2021. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 peca1000 ***** válasza:
97%

Ja és közös fiókot ne erőltesd, nagyon gáz dolog.


Ennyi önállósága legyem már meg neki.

2021. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
2.tól kérdés lett volna a mondato. H te kiadnád?
2021. szept. 16. 21:58
 10/66 anonim ***** válasza:
92%

Ha te is elismered, hogy kell a privát szféra, akkor miért akarod pont azt elvenni tőle? Tényleg másról van szó itt. A bizalom hiányáról részedről.

Én se adnám meg soha, senkinek a jelszavamat. Nem is léphetne be senki, hogy nézegesse a privát beszélgetéseimet. Nem azért, mert terrorista vagyok, hanem azért, mert aki megtisztel a bizalmával és esetleg leír bizalmas dolgokat is, megosztja velem a titkait, azt nem fogom szembeköpni. Még egy féltékeny nő miatt sem.

Az meg elég hülyén jönne ki, ha végigkérdeznék mindenkit, hogy:

-Figyi, nem zavar ha az asszony belép a facebookomra és esetleg végigolvassa a beszélgetéseinket?

2021. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!