Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez hosszú kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez hosszú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Több éves kapcsolatban/házasságban normális ha az egyik fél másra vágyik, de mivel nem akarja elveszíteni a párját ezért nem csalja meg? Vagy pedig mivel szereti a párját, több év után sem kellene másra vágynia? Az emberek úgyis vágynak másra egy hosszabb idő után, hogy szeretik a párjukat, de kibírják mert nem akarjak elveszíteni, vagy pedig a szeretet miatt nem is vágynak másra később sem?
2022. febr. 28. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális ha nem csalják egymást a felek
2022. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy életed során, hosszú távon más is kelt benned szexuális vonzalmat a párodon kívül. Megcsalni ettől még nem kell, a hűség sem arról szól, hogy "ha nincs kísértés nem csalom meg"..
2022. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az teljesen normális, ha mások is felkeltik az érdeklődésed szexuális jelleggel. De nem mindegy, hogy a "vágysz rá" az azt jelenti, hogy ha nem lenne senkid, akkor szívesen összfeküdnél vele egyszer-egyszer, de ennyiben ki is merül, eszedbe se jut kb soha, vagy azt, hogy folyamatosan rá gondolsz és nehezedre esik elkerülni és legszívesebben letámadnád egy alkalmas pillanatban, csak ellenállsz, mert családod van. Ez utóbbi eset szerintem már nagyon a határ, és nyilván vannak ilyenek és természetes érzés ez is, de én ezt már nem mondanám a "hosszú kapcsolatban mindenki kicsit elcsábul" kategóriának.
2022. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány éves kapcsolat/házasság? Milyen nemű vagy kérdező?


A kísértés mindig ott van, de a kémiai vonzalom az "újdonság varázsereje" akár komolyabb csapda is lehet.

2022. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen recept, minden ember más.
2022. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rövidben is.


A ferfiak minden 2.nőt meghúznának, mégsem teszik. Jo nekik a párjuk is. Mindegy melyik csak lyuk legyen

2022. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nincs ilyen recept, minden ember más."

Ez így van. Nekem még hosszú kapcsolat sem kell hozzá, akkor is vannak szexuális fantáziáim másokról, a legszuperebb kapcsolatban is. Rég elfogadtam, hogy ilyen vagyok, magányos fantáziák útján kezelem le, eszem ágában sem lenne emiatt megcsalni vagy hasonló.

2022. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!