Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna ez a szituáció?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna ez a szituáció? Normális, hogy ez zavar? (Hosszú kapcsolat)

Figyelt kérdés

Nekem a párom volt az első szex terén, nem volt más férfi az életemben, pár éve együtt is vagyunk már.. Egy kisebb összejövetelen mikor már ittunk, azzal hencegett a barátnőmnek és nekem, hogy mennyi nőt megdugott előttem..


Tisztában voltam vele, hogy ő több csajjal is lefeküdt előttem, mondta is egyszer régen, hogy nem bánta meg ezeket..

Viszont engem zavar kicsit, hogy soha, senki mással nem voltam szex terén csak vele, és közben elkapok ilyen eljetéseket is tőle..


Tudom, hogy butaság, de ilyenkor konkrétan bánom, hogy így alakult és zavar, ha eszembe jut. Arról nem is beszélve, hogy házasság és családalapításnál is van emiatt félelmem szabályosan, mi van ha megbánom, hogy nem szereztem más tapasztalatot, mint mások.


Nektek mi a véleményetek?



2019. febr. 21. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Hogy ezen gondolattól rengeteg szakítás indul ki.

32/f

2019. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha befekszel egy sötét szobába, és sorra megdug 20 pasi, semmivel nem leszel tapasztaltabb. Ez az egyik. A másik, hogy te jöttél össze olyan faszival, aki ilyenekkel vág fel.
2019. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha ez eszedbe jut akkor nem szereted. Valamiért vele vagy, de talán csak azért, mert régóta tart és mint embert szereter, de ez nem lesz elég ahhoz, hogy egy életen át vele maradj. Lehet pár év múlva ha már házasok lesztek és gyerekek lesznek majd megcsalod és elváltok. Az ilyen kapcsolatokból 10/9 így végződik.
2019. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 3 Nekem nem kell elvakult szerelem, köszönöm.

7 éve vagyunk együtt, hűséges vagyok és voltam. Volt fellángolásom is, de azt is sikerült legyűrnöm. Ez a kapcsolat erősebb, mint az átlagé, nekem elhiheted..


És nem tudom elképzelni, hogyha nem szeretném, akkor 7 évig vele maradok. Nem vagyok ronda, és nekem is van szemem, de soha nem tettem semmit.


Ha őszinte akarok lenni, az tény, hogy a szenvedély néha kicsit hiányzik, de az nem szerelem. És más pasi sem igen mozgat meg. (Illetve aki volt, arról sem vettem tudomást)


Egyébként nem egy bunkó, akkor nyilván nem lennék vele, egy átlagos férfi és nagyon figyelmes és a szívét lelkét odaadja.. Nem vall rá ez a felvágás, pláne úgy nem, hogy ő is tartott ettől, hogy mi lesz ha "bekattanok".

2019. febr. 21. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Sosem érdekelt,esett szarul ill nem is foglalkoztatott h a párom előttem hány nővel kavart,dugott meg. Az a múlt
2019. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebből előbb-utóbb szakítás lesz vagy félredugás.Eddig is voltak fellángolásaid,amiket nagy nehezen legyűrtél,de most megint beférkőzött az agyadba ez a gondolat.Semmi jó nem várható.
2019. febr. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A baj ott kezdődik, hogy téged zavar, hogy csak vele voltál/vagy. Tök mindegy, mióta vagytok együtt, ha boldog lennél vele, akkor ez fel sem merülne. Nekem is a férjem az egyetlen, de a gondolat is elborzaszt, hogy mással legyek, pedig szeretem a szexet. De ez nekem 2 emberes dolog, így eszembe se jut, hogy milyen lenne, hiszen nincs is ilyen opció (számomra).
2019. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!