Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna ha össze jönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha össze jönnétek egy lánnyal és ugyanúgy néztek ki mint az előző barátja?

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekelne
Zavarna de nem szakítok
Szakítanék
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
ha ugyanugy nézek ki akk én vagyok az előző és a jelenlegi is, emiatt kár szakitania velem :D
2022. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Na jó ebbe nem gondoltam bele.


Természetesen hasonlóságra gondoltam bele.

2022. febr. 28. 15:48
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem zavarna, ha ezt egyszer őszintén és hosszan meg tudnám beszélni a lánnyal. Ha elkenné, terelne, rosszul reagálna, akkor zavarna, de ha kimondaná hogy ez meg az a tulajdonság az oka, a részemről okés lenne,
2022. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Mivel nő vagyok, megpróbálom ezt fordítottan gondolni... én alapvetően nem problémáznék ezen, mert sztem valószínűbb, hogy van egy zsánere / egy bizonyos típus, ami tetszik neki. Maximum figyelnék arra, hogy az exével hogyan viselkedik, róla hogyan beszél... ha nagyon sokat dumál róla, akkor intő jel lenne.
2022. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
1 vagyok, ez esetben az lenne a bajom h nincs túl az exén, max pár napos lehet a szakitás, ilyen pót akármi meg nem leszek h aztán meg azért hagyjon ott mert tulságosan olyan vagyok de mégsem olyan és semmisejó
2022. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kifejtem jobban.


Össze jössz egy lánnyal vagy fiúval. Már bőven együtt vagytok több mint 1 éve. És a mai napon látod meg az előző barátját vagy barátnőjét és rá jössz, hogy teljesen ugyanazok vagytok.


A többi régi barátja vagy barátnője teljesen máshogy néz ki. Csak a legutolsó hasonlít rád.


Amikor össze jöttetek ők már szakítottak például 1-2 hónapja.


És alapból se volt egy nagy szerelem

2022. febr. 28. 15:55
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez inkább az igy alakult, igy sikerült kategória :D nem kell feltétlenül belelátnod valamit csak azért mert unatkozol, mert ugye nyilvánvalóan ez történik.
2022. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Az emberek nagy része preferál egy hajszínt, magasságot, alkatot, így nagy valószínűséggel hasonló lesz a következő partner.
2022. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem zavarna mint férfi,folyton az motoszkálna bennem hogy csak egy pótlék vagyok,és ha ehhez néha olyan viták is társulnak aminek nem látom okát az nagyon nagy baj lenne,ha az ember egyszer csalódott nem keres ugyan olyat,szerintem ez csak egy fajta ragaszkodás és nem zsáner,nekem fura lenne akkor is ha tudnám hogy az exe egy teljesen más egyéniség vagy ember
2022. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna nőként.

Persze, mindenkinek van zsanere, de legtöbb esetben baromira nem ez alapján választ az ember part, mert figyelembe vesz belső tulajdonságokat is. Nekem nincs két egyforma exem, pont emiatt, hiába van egy idealom külsőre. Az egyik barátom ilyen volt, de a többinek semmi köze hozza, persze ettől ok nem tetszenek kevésbé.

2022. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!