Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanád az igazat ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád az igazat ezek után?

Figyelt kérdés

Messziről indítom a történetet. Külföldön élek a párommal, és anyagi gondjaink adódtak, és volt itt egy barátnőm, aki plus size model közvetítésekkel foglalkozik. Én ebbe nem illettem bele, de egyszeri ajánlatként kaptam egy olyan lehetőséget, hogy majd "belehízok". Azt mondták, hogy az én arcommal ebben hatalmas jövőm lenne. Leszerződtünk, fel is mentem 55-ről 70 kilóra fél év alatt. Kaptam munkát, de még így is inkább adósságot termelt ez a "vállalkozás", annyit, hogy még rosszabb helyzetben vagyunk. Ha most bontom a szerződést, akkor vissza kell fizetni. A kiút az lenne, ha sikerülne rövid időn belül felmennem 90-100-ra, mert akkor kapnék olyan ajánlatokat, amivel egy rakás pénzt lehetne keresni.

A pasim erre teljesen kiakadt, hogy átvernek minket. Az igazság az, hogy nem vernek át, csak korábban annyit mondtam neki, hogy elegendő 10-15 plusz kiló, mert többe nem egyezett volna bele. Ezek utána elmondanád, hogy nem mondtál igazat, vagy próbálnád meggyőzni inkább, hogy nem vernek át minket (vagyis engem)?


2022. márc. 1. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból elmondtam volna.
2022. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
El. Ha a prostiságod nem zavarja, a +30kg-ot is be fogja nyelni.
2022. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenem 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
2022. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentél el simán cam girlnek? 🤦🏻‍♀️
2022. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Külföldön nem dívik a tehénfuttatás, az magyarországon divat!
2022. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az egészséged izgasson!
2022. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Én alapból nem is hazudtam volna neki.

Szerintem szakíts vele, hadd találjon magának egy egészséges nőt, te meg hízz vágósúlyra és szakíts vele milliókat. (vagy nem)

Ha az arcod valóban olyan lenne, amivel pénzt lehetne keresni, akkor nem adósságot halmoznál fel.

2022. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kornel_Lajtar válasza:
100%
Nem tudom pontosan milyen munka, amit leírtál. Ha csak az arc számít, akkor esetleg csak az arcodra hízzál..., na jó csak vicceltem. Alapvetően már alapból el kellett volna mondanod az igazat. Az a baj a hazugságokkal, füllentésekkel, csúsztatásokkal vagy hívjuk aminek akarjuk, hogy később ahhoz kell igazodnod...
2022. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

El se hiszem hogy ez igaz. Inkább megyek ingyenkonyhára minthogy tönkretegyem magam.


A kérdésre; eleve el sem kezdtem volna a párom beleegyezése nélkül

2022. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1. nem kezdtem volna bele

2. a párod helyében már csak a hazugságod miatt is kibsztalak volna.

2022. márc. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!