Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti egy ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy ilyen helyzetben elmondanátok az igazat?

Figyelt kérdés

Laza kapcsolat volt köztünk, bár nagyon ritkán érzelmi töltetű szituációk is voltak, például az ő részéről ölelgetés, buliban ellenőrizgetés, hátam mögött tesztelés, féltékenykedés, barátnőtől infó kiszedés rólam, számonkérés. Viszont hazudott is kétszer,amíg együtt voltunk, amiről nem tudja, hogy tudom. Egyszer beszéltük, hogy egyikőnk se érez semmit a másik iránt. Ő annyit hozzátett, hogy minden oké velem, külsőleg és belsőleg egyaránt, nagyon rendes lánynak tart, de szerinte egy plázacica kategóriájú csaj jobban illene hozzá és csak azokat tudná szeretni. És ezután a beszélgetés után nem sokkal szakítottam vele, beláttam, minek legyek vele, ha mások után ácsing. De ő azóta is keres, érdeklődik, féltékeny, ha megtudja hogy már randiztam mással, sőt voltam mással (csak egyszer), amióta nem vagyunk együtt, de az utóbbit ő nem tudja. A fő kérdés: Elmondjam neki, hogy voltam mással azóta? Mert ő abban a tudatban van, hogy nem. De ha belegondolok, ő kétszer hazudott nekem (azt hiszi nem tudok róla)akkor én legyek őszinte?


De most újra akarja kezdeni, mondta, hogy nem akar egy idegennel lenni, jó velem az ágyban és nagyon rosszul esik neki hogy én nem szoktam őt keresni, hogy Ő nem jut nekem sose eszembe és biztos elfelejtettem. Nem tudom eldönteni, hogy ezt miért csinálja, amikor neki más típus kell. Meg állandóan lesznek ismerősei új lányok. Igazából újra is kezdeném meg nem is vele. Egy kicsit azt érzem komolyabb lett, de nem tudom mire vélni a viselkedését.


Ha újrakezdeném vele esetleg (ami nem biztos) úgy érzem el kellene mondani neki hogy mégis voltam mással amíg nem voltunk együtt. És megbeszélnénk a dolgokat és megpróbálnánk tiszta lappal kezdeni. Bocsi ha egy kicsit zavarosan írtam le. Szerintetek?? Mi a véleményetek a szituációról? Mit tennétek?



2015. ápr. 1. 19:36
 1/4 opened paradise ***** válasza:

Szerintem hülyeség lenne újra kezdened vele.

Csak használ és amire úgy gondolja,hogy neki jár,amiatt rád meg haragszik.

Mi köze hozzá,hogy mit csinálsz,mikor nem is vagy vele?

Ha újra összejönnél vele,akkor nem ártana elmondani.

2015. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem volt zavaros amit írtál, de én biztosan nem kezdeném rújra! Sőt ami a szakításotok óta történt azt sem kell feltétlenül az orrára kötni!

Gondolj bele, ha korábban csak laza kapcsolat volt köztetek, akkor most így másodszorra mi változna? Főleg, hogy tudod, alapvetően a "pláza cicákhoz" vonzódik!


Ne butáskodj, mond meg neki, hogy nem és menjen csak nyugodtan PLÁZÁZNI!

2015. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A problémád nem oldódna meg

Kell neki valaki akinek ha fütyül ugrik azonnal.

És nem hiszem hogy komoly kapcsolat lesz ebből.


Ha még mindig akarod ülj le vele beszélni. Ha bevallalja azt amiről nem tudja hogy tudod próbáld meg és majd meglátod mi sül ki belőle.

Ha pedig eltitkolja egy életre elfelejtheted.

2015. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet,ilyen laza kapcsolatban vagyok most én is. De néha én sem tudom eldönteni, hogy vannak-e érzelmek,vagy nincsenek közöttünk. Én szeretnék többet is tőle, de ő nem úgy tűnik,mintha ezt annyira akarná. Bár néha vannak neki is fura dolgai, féltékenykedett és számonkért ő is néha,de aztán meg azt hajtotta,hogy nem tartozok neki elszámolással. Néha olyan kedves,aztán meg rideg. Szóval én sem értem,mi ez köztünk. Nálatok sem lehet tudni,mit akar a fiú. De szerintem valamilyen szinten mégiscsak kötődnek hozzánk érzelmileg is. Hisz szexkapcsolatuk bárkivel lehetne,de mégis mi kellünk nekik.

Szerintem azt ne mondd el,hogy mással voltál egyszer. Nem is voltatok együtt,megtörtént egyszer,nem tartozik rá,el kell felejteni.

2015. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!