Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen kérdésnél elmondanád az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kérdésnél elmondanád az igazat a párodnak?

Figyelt kérdés

A párom azt mondta, hogy nem zavarja, ha vannak lány barátaim, kivéve akkor, ha bejövök nekik és próbálkoznak nálam. Ez félig egy kérdés volt, hogy most próbálkozik-e?

Az igazság az, hogy régebben próbálkozott nálam, de én közöltem vele, hogy csak barátok legyünk, és azok is maradtunk. Ezt elmondanád, vagy inkább füllentenél?


2022. febr. 24. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Végül is a társad!
2022. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Ezt talán a pároddal beszéld meg. Miért nem tudnak az emberek őszintek lenni a saját párjukkal? Egyáltalán hogyan tekintheted párodnak ha nem tudsz vele mindent megosztani?
2022. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne mondanám el? Kit érdekel, mi volt a múltban?
2022. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha nagyon feszegeti akkor elmondanám, de most ennyi alapján nem. Ez nem felététlen egy kérdés, meg nem annyira a múltra vontkozik.


Szóval amíg nem kérdezi nem mondanám magamtól, mert csak feleslegesen terhelné a dolgokat.


Viszont ha rákérdezne egyértelműen nem kamuznék. És ha azt érezném, hogy a lány most is kicsit próbálkozik akkor viszont elmondanám ennyi alapján is, mert akkor érinti a dolgok, mert akkor nem múlt.

2022. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

"Egyáltalán hogyan tekintheted párodnak ha nem tudsz vele mindent megosztani?"

A párod egy másik ember, nem pedig egy kihelyezett agyféltekéd. És hasonlóan ahhoz, hogy sokan időnként igényelnek valamennyi egyedül töltött időt, úgy lehetnek olyan gondolataid, érzéseid, stb. amit annyira személyesnek érzel, hogy még életed társával sem osztod meg.

2022. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elmondanám, de én nem szeretem a titkokat.
2022. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Én is elmondanám. A párok a magánéletem része, nincs egy alternatív magánélet számomra, amit tőle elzárva tartsak.
2022. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te hol tehetsz arrol ha vki bepróbalkozik? Ez aljas zsarolás.
2022. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

#7 ha semmi jelentősége egy dolgoknak akkor lehet árt az ember ezzel. pl ha melóhelyen nyomul rám valaki, de nulla esélye, akkor minek mondjam el ezt otthon, hogy ettől féljen az asszony? Szerintem van ami fontos és tétje van, de van ami nem.


Ha megy az ember az utcán és eszébe jut, hogy húde milyen jó csecsei vannak a milfnek aki szembe jön se mondja el az ember. Mert semmi jelentősége és csak bántaná a másikat fölöslegesen. Szerintem jó az őszinteség, de értelmesen.

2022. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Benned kell bíznia nem a haver csajban... amúgy meg azon semmi titkolni való, hogy a múltban mi volt. Bár mást sem szép dolog titkolni!
2022. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!