Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha nem szeretnék gyereket a páromtól, mert "genetikai hulladék" az egész családja?

Figyelt kérdés

Féléve alkotunk egy párt, nagyon jól kiegészítjük egymást, hasonló az életlátás és életmód. Viszont biztos vagyok benne, hogy nem szeretnék Tőle gyermeket. Fogadjunk örökbe vagy válasszuk a külföldi beültetés lehetőségét.


Az indok az hogy a családjában rengeteg betegség van, amelyek örökletesek és nem szeretnék eleve beteg gyermeket. Természetesen máskor is benne van a pakliban, nem tagadom:


Párom családjában apai ágon mindenki cukorbeteg (a párom is), így nagyvalószínűséggel a gyermek is az lesz. Párom testvére down kóros és leukémiás volt gyermekként. A másik testvére epilepsziás, és értelmi sérült.

Nem beszélve a szülőknél megjelenő vérnyomás és keringési problémákon át a tüdőbetegségekig.

Unokatestvéri ágon 2 autista gyermek is van


Én ezt nyíltan elmondtam a páromnak, aki ezt meg is értette. Viszont mindenki más támad engem.



2022. márc. 2. 14:54
1 2 3
 1/27 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
84%

Most tudom, hogy meg fognak itt kövezni, de viccen kívül, szerintem teljesen felnőtt döntést hoztatok.

Egy ilyen nagy túlnépesedett világban, pont nem egy betegségekre ennyire hajlamos utódott kellene hozni.

Az árvaházak tömve, akik ugyan úgy szeretetre és családra vágynak.


Más véleményét xarjátok le, semmi közük hozzátok.

2022. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Maximálisan a ti döntésetek, ez egy olyan dolog, amihez senkinek semmi köze. Ha így látjátok jónak (amit megértek) akkor így cselekedjetek! A család többi tagja pedig foglalkozzon saját magával és azzal, hogy vajon miért van ennyi beteg ember a családban.
2022. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
Egy örökbefogadott gyereknél adnak családfát, orvosi papírokkal?
2022. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

En se vállaltam olyantol(ex)gyereket, akinek a családjában halott csecsemő, és törpenövésűek vannak.


Ez normalis, hogy nem kockåtatod a leendő gyereked épségét egészségét és egyben MAGÁNÜGY is(azaz nem kellene kiadni így nem is itélhetnek nem is véleményezhetnek).


Nálam olyan szinten magánügy, hogy a párom sem tudta, de nem is tartottam fontosnak mondani, mivel úgy sem terveztünk gyereket alapbol sem.

2022. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

Több-kevesebb defekt mindenki génjeiben van, legfeljebb nem annyira nyilvánvaló vagy nem igazán tudnak róla (én például a nagyszüleim közül is csak kettőt ismertem, nemhogy még az ő testvéreiket vagy felmenőiket). Másrészt ilyen hozzáállással ugyebár a párod sem létezne (helyette egy örökbefogadott szupermen lenne a szülei gyermeke), én a helyében nem tudnám feloldani ezt az ellentmondást.

De teljes mértékben a ti dolgotok, hogy és miként vállaltok vagy nem vállaltok gyereket, csak próbálom megvilágítani, sokaktól miért idegen ez a hozzáállás.

2022. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
36%

Genetikai hulladék?

Te vagy troll,mi?

2022. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Kinek baj, szerintem troll vagy?!

Mondjuk. hogy elhiszem. Te nyilván eleve nem akarsz gyereket, különben fél éves kapcsolatból simán dobbantanál, ez még csak az ismerkedés időszaka. Ettől függetlenül ezt nem kell a többi családtag arcába vágni, lehet 1 hét múlva már nem lesztek együtt. Az, hogy ezt a pároddal tisztáztad, az jó, de friss kapcsolatban ez nem családi beszélgetések tárgya.

2022. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
8%

"Egy örökbefogadott gyereknél adnak családfát, orvosi papírokkal?"



Mohenjo Daro-bol szeretettel, garanciaval....



37F incel

2022. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezzel ő is egyetért, akkor rendben van.
2022. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom, ez nekem is visszás, pedig gyereket sem akarok.


Szerintem az lenne érdekes, ha szuper spermával is hulladék gyereked születne. Kb mindenki tudná, hogy utálod.

2022. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!