Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki? Ez szakitóok? Vagy bocsánatos bűn? Érdemel e még egy esélyt a párom, vagy inkább adjam ki az útját?

Figyelt kérdés

Párom tegnap felregizett a Vágyaid.hu - ra, ez úgy derült ki, hogy belenéztem a telefonjába.

Mikor szembesitettem, először tagadta, majd beismerte.

Állítólag csak beszélgetni akart idegenekkel, mert unatkozott....a profiljába is azt írta, hogy : " Vágyam a beszélgetés! "

Azóta törölte magát, ( hogy nekem jó legyen...

), de szerinte ebbe nincs semmi kivetnivaló, mert semmi rosszat nem csinált....

Képet nem rakott fel magáról, és állítólag csak 1 - 2 embernek írt, akinek nem volt kint képe....

Letérdelt elém többször is, hogy bocsássak meg neki, ő senkivel nem akart ott semmi olyat, csak engem szeret, és csak én kellek neki...


2022. márc. 2. 17:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Miért oda, miért nem itt gondolt beszélgetni mondjuk?
2022. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%

Letérdelt elém többször is, hogy bocsássak meg neki, ő senkivel nem akart ott semmi olyat, csak engem szeret, és csak én kellek neki...



De szánalmas. Unatkozik melletted, kevés az izgalom, valószínűleg lapos a szex.

2022. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Igazából itt csak az a kérdés, hogy ezután valaha még tudnál-e benne bízni. Ha nem, akkor menthetetlen és felesleges húzni.
2022. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
99%
Én alapvetően elhinném, hogy tényleg csak beszélgetni akart, de hogy nem filozófiai tételekről, az biztos. Márpedig az idegenekkel való szexchatelgetés, főleg titkolózva, nekem eléggé szakítóok...
2022. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%

Jogosan.

Nem tudom milyen vágyakat elégít ki az oldal, de beszélgetni veled, és ismerősökkel, barátokkal, családdal is tud. Ha unatkozik írogathatna millió fórumon szexmentesen.

Hazudik a 2 térdre esés közt, ha békülni akarsz, akkor mondja meg, hogy mi hiányzik, ha elmondja elgondolkodnék, és ez nem a beszélgetés.

2022. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Megnézte, hogy mennyire könnyen találna helyetted mást. Mivel nem jött össze, így rájött, hogy mégis jobb a fix punci.

Ennyi a történet.


Ha nincs gyerek, meg 30 milliós közös hitel, akkor a szakításra szavazok.

2022. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Exem is ezzel próbált meg etetni. Átlátszó.
2022. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Ez megcsalás?
2022. márc. 2. 18:43
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de bizalomvesztés ami pontosan ugyanaz a kategória.
2022. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, mindenkinek más a megcsalás. Kérdezd meg magadtól, neked ez annak számít-e.

De ha maga a regisztrálás nem is számít megcsalásnak, akkor a szándékába gondolj bele... hogy meg akart csalni. Most szerinted az mentség, hogy azért nem tette meg, mert lebukott?

2022. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!