Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezekután nekem kellene bocsána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekután nekem kellene bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés

Tegnap összevesztünk a barátnőmmel, azóta alig szóltunk egymáshoz.

Régi hobbim, hogy belsőégésü RC autókat és repülőket épitek. A motoron kívül az összes alkatrészt magam tervezem és gyártom 3D nyomtatóval, tehát rengeteg munkaóra megépíteni egy ilyen "játékot".

Tegnap vendégségben voltak nálunk a rokonai egy 5 éves gyerekkel, akinek a barátnőm odaadta játszani az egyik félkész repulőm, amit 4hónapja épitek. Persze sikerült tönkretennie mert eldobta. Meghallottam a csattanást, kimentem, és szépen mondtam a gyereknek, hogy ezt most elveszem mert meg kell javítani. Erre elkezdett sírni és a barátnőm egy másik repülőt akart adni neki, de közbeszóltam, hogy ne járjon a dolgaimmal, mert nem játékok. Ekkor a rokonai előtt kiabálni kezdett velem, hogy 30évesen már ciki ilyesmivel játszani, és igazán odaadhatám a gyereknek. Hirtelen ideges lettem, hogy pont mások előtt beszél így velem, és azt válaszoltam, hogy amíg én nem pofázok a dolgaiba addig elvárom, hogy ő se tegye. Megfagyott a levegő, mindenki csak néman figyelt, én pedig elmentem otthonról. Azóta még a köszönésem is félválról viszonozza, de én sem próbaltam megbeszélni.



2021. jún. 22. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem egymást keresitek. Ennyi
2021. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy kicsit nyers volt de ha a szép szóból nem ért?! Én bocsánatot kérnék a helyedben de azért ezt kifejteném, hogy mennyi üzemóra ezzel foglalkozni, ne akarja már keresztbesz@rni a megkérdezésed nélkül. Nincs joga a flegmázáshoz.
2021. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell bocsánatot kérjél, nem elvárható. Sajnos a barátnőd viselkedéséből egyértelmű, hogy csak elvisel téged. Én biztos, hogy emiatt (nem a veszekedés miatt, mert az csak egy tünet) szakítanék, és keresnék magamnak olyat, aki tisztel és annak fogad el, aki vagy (amibe ez a hobbid, és annak komolyan vétele is beletartozna).
2021. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%
Ne haragudj, de szerint is gáz 30évesen ilyesmivel játszani. Azonkívűl a te szöveged elfogadhatatlan, ha úgy beszélsz, hogy "ne pofázz".
2021. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Ezek alapján úgy gondolom, hogy nem kell bocsánatot kèrned, sőt, inkább neki kellene.

Azok a te holmijait voltak, a megkèrdezèsed nèlkül nem is illett volna odaadnia a gyereknek. Hiába tűnik játèknak, ès baromi èrdekesnek egy kisgyerek számára, azok nem játèkok, hanem a te munkáid,ès egy ilyen kisgyerek marhára nem tud vigyázni rá.

A barátnőd volt tapuntatlan, ès nem becsülte se a munkád, se tèged. Ès most mèg ő duzzog, mert beègetted a rokonai előtt.

Èn a helyedben hagynám le nyugodni, ès gondolkozni. Ha bocsánatot kèrsz, azzal kb. azt támaszkodva alá, hogy neki volt igaza, pedig nem.

2021. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg szuper, hogyha valakinek a mai világban a telefonnyomkodáson kívül van más hobbija! Gratu, és dzerintem szuper, amivel foglalkozol - pedig nem is értek hozzá, meg nő is vagyok - én a helyedben nem erőptetném ezt. Keresnék olyat, aki tart is valamire, nem még, hogy ilyen hangnemet és stílust enged meg rokonok előtt.
2021. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elnézést kérned. És ezt nőként mondom.

Az én páromnak a mindene a gitárja, évekig spórolt rá, elég drága darab. Bárki jönne vendégségbe, eszembe nem jutna a kezébe adni, ha kérné, akkor se. Tiszteletben tartom, hogy neki az a hobbija, az az övé, nem játék.

Én se örülnék, ha a fél milliós gamer gépemet piszkálná valaki, mert én meg 12 éve játszok gépen, nekem ez a hobbim.


Szóval szerintem nyugodtan várd meg amíg ő keres, ő kér elnézést. Ha ez nem történik meg, akkor talált egy jó ürügyet a szakításra.


23L

2021. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem meg mindkettőtök viselkedése gáz 30 éves létetekre.

Megint, kommunikáció teljes hiánya.

-Ő nem kérdezi meg, hogy odaadhatja-e, és elkezd kiabálni veled előttük

-Neked meg erre a reakciód szintén ezzel majdnem egyenértékű, és itt most nem azt mondom, hogy kinek van igaza, hanem hogy a kommunikációs képességek a nullával egyenlőek.

2021. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ne haragudj, de szerint is gáz 30évesen ilyesmivel játszani. "


A kèrdező nem játszik vele, leginkább elkèszíti. Ez a hobbija. Ès mèg is mi a baj ezzel?

Ès nem azèrt, hogy jöjjön egy gyerek, aki tönkreteszi őket.

2021. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnőd szégyellje magát. Az én holmijaimat senki ne adja oda SENKINEK a megkérdezésem nélkül. A párom sem. A plüssömet se adja oda a rokona ötéves gyerekének, mert az enyém, nem az övé. Majd én odaadom, ha akarom. A saját cuccait adogassa. És utána még ne ő legyen megsértődve, ha felkapom a vízet: én egészen biztosan lekaptam volna a tíz körméről, amint kettesben vagyunk, mert ezt a fokú tiszteletlenséget nem tűröm el.

Nem, szégyellje magát ez a liba, hogy ennyire nem tartja tiszteletben a hobbidat és a privát szférádat. Vagy ő örült volna, ha te adogatod oda akárkinek az ő dolgait? Megáll az eszem, komolyan. Keressen maga mellé olyan férfit, akinek meg tudja becsülni a hobbiját, a munkáját.

2021. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!