Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elborult bántalmazók hogyhogy csak a saját párjuk ellen mennek, bezzeg mások előtt meg azonnal képesek visszafogni magukat?

Figyelt kérdés

Aki ideges tör zúz dühében, nekimegy az asszonynak, látszólag úgy néznek ki mint akiknek elpattant az idegrendszere és minimum kellene rá a kényszerzubbony mert fenyegető, közveszélyes.


És ebben a magánkívüli teljes elborult állapotban, hogyhogy ha megjelenik egy rendőr, vagy épp kollégák, BÁRKI MÁS, egyből, azonnal képes kedves mosolygos udvarias és teljesen normális lenni.


Le se kell lőni nyugtatoinjekcióval, vagy hasonló, helyből fordul 180 at


Akkor a párjukkal szemben miért ordítoznak, és jóformán ölnek?



2022. márc. 4. 08:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Ezeket a bántalmazókat emberek választották, tehát ők maguk is felelőssek azért, mert bántalmazó kapcsolatban élnek. Itt a GYIK-en nagy sláger az az érv, hogy nem tudták, hogy az illető bántalmazó, azért jöttek össze vele. Ami téveszme, hiszen az agresszív emberek többsége NEM intelligens pszichopata, hanem nagyon is lehet látni a testbeszédükből, mimikájukból, gondolataikból, stb. hogy hajlamosak az agresszióra.


Ráadásul nem féltlenül akar valaki kijönni egy ilyen kapcsolatból. Annak idején a Barátok közt-ben a színészek nagyon jól eljátszottak a színészek egy ilyen esetet. Amikor Zsolt megverte Zsófit, de utána az még kavargatott vele.

2022. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

De lehet a háttérben az, hogy valójában szakítást akarnak kiprovokálni, csak gyengék szakítani, és direkt azért csinálják ezt, hogy kidobja őket a párjuk?

Elvégre így magával a kapcsolattal "szórakoznak".



Az elején az ilyenek nem szerelmesek, nem féltékenyek, nem jön ez belőlük ki, csak a kapcsolat előrehaladtával. Minél jobban elkezdenek kötődni, annál jobban kezdenek féltékenykedni is. Aztán már nem tudják megkülönböztetni a valóságot a tévképzeteiktől.


Mint egy pszichopata, önmagát ismétli.

2022. márc. 4. 08:56
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

"De lehet a háttérben az, hogy valójában szakítást akarnak kiprovokálni, csak gyengék szakítani, és direkt azért csinálják ezt, hogy kidobja őket a párjuk?"


Nem, mert ehhez nem kell erőszakhoz folyamodni. A szakítást ki lehet provokálni például egy megcsalással is.


Az bántalmazó fél - azon kívül, hogy talán enyhén elmebeteg - valószínűleg önbizalomhiányos, és azért fitogtatja az erejét, mert mások elnyomásával akar önbizalmat szerezni. Meglehetősen primitív módszer ez. De az ilyen alakok meghúzzák magukat, ha például egy 190 cm-es, kigyúrt pasival kerülnek szembe. Szóval nem mernek akárkivel kötekedni.

2022. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Pont 190 es, es mindenkit szétver ha akar.

Nekem is elmebetegnek tűnik, de egy elmebeteg nem tudná magát visszafogni, 1 pillanat alatt.

És itt a bibi, hogy ha tudatosan csinálja és ésszel, akkor miért a párjával szemben keménykedik, folyamatosak a pszichopatás önismétlései is.


Ő azt mondja, hogy a párja hozza ki belőle. Az "asszony" a hibás.es jönnek a tévképzetek önigazoláshoz.


Önbizalomproblémával a népesség nagy százaléka küzd, mégsem agresszívak, es nem önismételgetnek.


Hogyan kezelhetők a "vadállatok"?

2022. márc. 4. 09:19
 5/23 A kérdező kommentje:

Rendőrtől tart -azaz nem akarja hogy bevigyék

Kollégáktól tart - azaz nem akarja hogy kirúgják

A parjátol miért nem tart hogy kidobja nemes egyszerűen??

2022. márc. 4. 09:34
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Ne akard analizálni az ilyen embert. Nincs értelme. Ezek nagy manipulátorok, mindenki előtt, bíróságon is megjátszák a kedves, rendes férjet.

Szemem láttára történt: besétált a bíróságra a férj, mint egy jó szinész, a feleséget én kisértem. Én kint várakoztam. Kijött sírva, mert a férj (azóta mar ex), mindenféle baromsagot összehordott. A bírónő, a feleséget próbálta rávenni, hogy folytassa a pert, mert tapasztalatból tudja, hogy megnyerné. De a feleség feladta.

Pontosan tudják ezek a mocskok, hogy a bántalmazott visszalép, vagy fel fogja adni a harcot, csak a bántalmazottal tudjak ezt megcsinalni, másokkal szemben csak megjátszák a jófiút.

A történet vége, igaz, hogy a feleség nem folytatta a pert, de aznap ott kimondták a válást, ignorálta, letiltotta nindenhonnan az exférjet és éli a nyugodt életét (mert az exférj zaklatta előtte 2 evig).

Tehát nem kell megérteni mit miért csinál a bántalmazó, hanem el kell hagyni!

2022. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Ne hallgass a 6-osra, mert nincs igaza. A csajozós-erőszakos pasik többsége olyan buta, mint a tök, és ez inkább a nők egyrészének a színvonalát mutatja, hogy kikkel állnak össze.


Hazugság az, amire utalnak, hogy ezeket a srácokat amolyan Hannibal Lechter féle zseniként kellene elképzelni, akik megnyerő stílusú pszichopaták. Semmi közük nincs hozzá, épp az, hogy az ilyen emberek nagyon ritkák, és nem azzal fogják tölteni az idejüket, hogy átlagos Andinak keresztbe tegyenek.


Ha van 8 napon túl gyógyuló sérülésed jelentsd a rendőrségen, de jelentsd azt is ott, ha felsz. Remélem, tanultál az esetből, és a jövőben elkerülöd ezeket a pasikat.

2022. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

Na, szedjük szét.

1, Ez változó. Ismerek olyan családon belüli bántalmazókat, akiknek több rendőrségi ügyük volt verekedésből és gyakorlatilag bárkivel leálltak balhézni. Mások meg nem.

2, Felesleges férfiakra kihegyezni. A nők közül is sokan szétszidják a férjüket és amint betoppan a meghívott vendégsereg, azonnal átvágják magukat cukiba.

2022. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Én azt írtam, hogy el kell hagyni és nem kell megérteni, hogy mit miért csinál. Ez nem zárja ki a feljelentést. Egy szóval sem írtam, hogy ne jelentse fel.

A kerdés arra irányult, hogy miért játszák meg magukat a bántalmazók, erre írtam, hogy nem kell megérteni őket.

2022. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nekem olyan érzést kelt, mintha lenézne, hogy velem bármit meg lehetne tenni.

Erre meg ő mondja azt hogy en vagyok az önismétlő, én élek tévképzetekben, higyjem el hogy szeret, es ha szakítani akarna, akkor ő az, aki szakít is. Akivel szakítani akar, ahhoz nem megy, azt nem keresi, az neki nem kell, azt nem győzködi a szerelméről. Ezeket mondja.


Voltak màr ügyei, nem akar újra bekerülni. És a legtöbb hatósági is nagy "spanja"

Tisztelet övezi.

A rendőrökkel is megy a jópofi, oda vissza.



Megkértem hogy írasson fel nyugtatót. Mondta rendben.

2022. márc. 4. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!