Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg az a baj, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IncridibleLibra kérdése:

Tényleg az a baj, hogy nem elég változatos a szex?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb 1,5 éve együtt vagyunk és az utóbbi időben többször említette, hogy mostanában már nem olyan a szex, olyan monotonnak érzi. Én 22 vagyok, dolgozom, ő 19, lassan 20 és egyetemre jár (őt látva én is jelentkeztem egyetemre, meghozta a kedvem). Amikor először mondta ezt, megpróbáltam figyelmesebb lenni, többet kényeztetni őt, nyalogatni, simogatni, masszírozni minden lehető módon. Ekkor kb egy hónapig nem említett semmi bajt, de most megint feljött ez a kijelentés részéről. Nem tudom mit tegyek.. egyik pillanatban, mikor együtt fürdünk, kíván és be van indulva, aztán mire megtörölközünk és ágyba kerülünk már semmi. Csak aludni akar. Azt mondta, hogy hosszú volt a hete és fáradt, és ő maga sem érti ezt a helyzetet. Azt beszéltem vele, hogy nekem is szokott nagyon néha hasonló lenni, de hozzá képest ez elhanyagolható. Hiába próbálkozom ilyenkor már bármivel, semmit nem ér, erőszakos meg nem akarok lenni. Ő előttem és azóta sem maszturbált soha, és nyílván én többször kívánom meg őt, mint ő engem. Csak hétvégéken szoktunk találkozni, ha van szünete, akkor nálam van több napot.

Nem tudom mit tegyek.

Bennem mozog az is, hogy kihűlt a szerelem, és nem akar már úgy mint korábban.. benne van az, hogy lehet csak fáradt ahogy mondja, és az is, hogy nem nagyon voltunk mostanában sehol együtt kimozdulni. Olyan rutinszerűnek érzi akármit is próbálok vele, ő legalábbis ezt mondta. Kérdeztem tőle, hogy van-e valami, ami esetleg szerinte változatosabbá teheti a dolgot, de nem tudja erre a választ igazán. Megcsalás biztos nincs, nem olyan. Mostanában azt mondja, hogy ő csak oda akar bújni hozzám, csak át akar ölelni, megcsókólni, esetleg itt ott (nem nemiszerven) nyalogatni, és nem érti miért kell ebből mindig oda jutni.. de ha beindul az ember, akkor mit tegyek? Ne kezdjek el tőle begerjedni? akkor most ez az egész hogy van?


Hétköznap ki szoktam elégíteni magam, de mostmár lassan hétvégente is így vagyok, már kb az 1 szeretkezés per hétvégénél tartunk sokszor.


Mit tegyek?



2022. márc. 5. 17:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%

Nagyon ritka hogy egy nő nyíltan kommunikálja mi a gondja, ezért körülírja, máshogy használ szavakat, sokszor még magának sem tudja megmagyarázni, csak egy érzés.


Jelen esetben a változatosság azt jelenti, hogy nem veled akar szexet, hanem más csávókkal. Kiakarja élni magát, újdonságra vágyik, új kalandokra.

2022. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
A nők 10 ből egyszer ha elmennek.
2022. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Neki is van orgazmusa veled? Ez fontos.

Illetve talán azt akarja, légy kreatív. Kis bdsm? Segédeszközök? Szőrmés bilincs stb? Vagy nem mindennapi helyszín. Pl kocsiban, konyhában, ilyesmi. Ezzel fel lehet dobni.

2022. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3-as válaszadó:


Nem igazán van benne az ilyen különféle szex fajtákban, nem is nagyon ismeri őket. Különböző helyeken általában eddig azért nem csináltuk, mert vagy elfelejtődött vagy épp volt valamelyik szülő otthon. Eddig egyszer egy mosógép volt csak az ágyon kívül, azt pozitívnak élte meg. Megpróbálok erre több lehetőséget teremteni, ez jó tipp, köszönöm.

2022. márc. 5. 17:43
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj valahogy beszélgetned vele, hogyan lehetne számára jobb a szex. Készíts vacsorát, bonts fel a kedvenc italából, attól jobban ellazul és remélhetőleg könnyebben fog beszélni a problémákról.
2022. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

2. és 3. válaszoló:

Neki is szokott orgazmusa lenni. Ez eset függő. Van mikor egy, van amikor akár 4-5 is.

2022. márc. 5. 17:46
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Miért, te mennyi idő után csapnál az asztalra, ha mindig csak krumpli lenne a kaja?


paprikás, rakott, főtt, sült, héjában sült, pürésített, krokett, töltött, leves, főzelék, ... Na?

2022. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

5. kommentelő:

Rendben, megpróbálom.

2022. márc. 5. 17:51
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő több és gyakoribb találkozásra vágyik, együttlétre, programokra, esetleg utazásra, kirándulásra vagy akár együttlakásra. Kevés a hétvége, és ha fáradt vagy éppen mást szeretne csinálni, nem jó, ha csak akkor lehet és szinte kötelező a szex.
2022. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9. kommentelő:

Igen, ez a legvalószínűbb szerintem is, de sajnos ő egyetemen van koliban messze. Így ez talán csak akkor fog változni, ha nyári szünete lesz, utána pedig, ha ugyanarra az egyetemre járunk majd. Én első éves, ő másodéves lesz addigra, de egy koliban leszünk. Többet fogom látni. 😁

2022. márc. 5. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!