Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehez a kapcsolatunk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehez a kapcsolatunk, mert tul sok partnerem volt, mit csinaljunk?

Figyelt kérdés
Helo, olyan problemam van baratommal, hogy en nekem volt regen egy legelso kapcsolatom 2014ben ami 2019ig tartott, es miutan szakitottunk 19 aprilisaban, onnantol szeptember elejeig egy eleg rossz tarsasagba kerultem es nagyon sokat jartam bulizni. Ez alatt az id alatt 13 fiuval voltam. Ugye ez mar 3 eve volt, utana megszakitottam a kapcsolatot a tarsasaggal akikkel eljartam es lett egy nagyon rendes baratnom, ekkor az akkori parommal osszejottem. Szoval osszesen az exeimmel egyutt 15 fiuval voltam. Decemberben ismertem meg a mostani (ha megoldjuk ezt a problemat akkor remelhetoleg az utolso) paromat. Rakerdezett hany fiuval voltam a masodik talin mert akkor mar egyertelmu volt hogy ossze fogunk jonni, nagyon jol kijottunk. Ugye elmondtam neki oszinten es mint az kiderult neki sokkal fontosabb az hogy a parja hany fiuval volt mint egy atlagos fiunak. O probalgatta tartogatni magat, de persze neki is voltak baratnoi akivel lefekudt, plusz ket egy ejszakasa volt, de ugyanazzal a szemellyel. Es rosszul esik neki hogy en akkor nem gondoltam a jovobeli paromra akivel majd leelnem az eletem. Na most kb mindennap feljon ez a tema, egyebkent 3 honapja vagyunk egyutt. Nagyon probaljuk megoldani a dolgot, de nagyon nehez. Igazabol nem is tudjak van e vagy letezik e erre megoldas. Mostmar odajutottam hogy itt kernek idegenektol segitseget. A szakitas nem megoldas. Mindketten szeretnenk egymast es hisszuk hogy megtudjuk oldani, ki tudunk talalni valamit. Igazabol nem tudom milyen valaszra varok, mert a multat nem tudom visszacsinalni, de hatha valakinek volt hasonlo dolog az eleteben es tud tanacsot adni.

2022. márc. 6. 10:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha valóban szeretne, teljesen lényegtelen lenne hány fiúval voltál együtt.
2022. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretne mar elkuldott volna, mint az elottem levo lanyokat akiknek tobb partnere volt mint neki
2022. márc. 6. 10:46
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Hát, lehet ez így kifutott dolog, vannak dolgok, amikről jobb csendben hallgatni.

Valószínű attól tart, ha meggyengül a kapcsolat, könnyebben továbblépsz. Csak hát az emberek változnak, idővel, nagyonis, ezt kéne megértenie.

2022. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na ezt mondjuk nem erti meg. Szerinte csak mostmar inkabb a szivemet helyezem elorebb mint a testem, de hogy ez attol meg a termeszetem resze lehet
2022. márc. 6. 10:48
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerelem…ha szeretne, ès nemcsak saját maga érdekelnè, akkor nem nyafizna neked ès keltenè a bűntudatot benned, hogy nem gondoltál a jövőbeli párodra???:D

Körberöhögném, ha ilyet benyögne.

1.mindenki azt csinál, amit akar. K*rvára semmi köze hozzá, hogy ő előtte mit csinàltál.

2.manapság ki az a barom, aki kiakad azon, hogy a barátnőjènek 10-nél több partnere volt? Mit számít? Ha betegséged nincs, és hűséges vagy hozzà, mit hisztizik ezen?

3.komolyan mert arra utalni, hogy a te életedben minden mozzanatnak a jövőbeli párod hisztijéről kellene szólnia úgy, hogy még nem is ismered? :D

És emiatt még te érzed magad rosszul? Gratulálok.

Ha ennyire hülye, és ezen hisztizik, minek jött össze veled?

Ha ennyire hülye, miért nem vágod ki, miért hagyod magad manipulálni?

2022. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanmár, az nem szeretett ahol megnehezítem a másik életet, olyan dolgok miatt amiket előtte tettél. Már az elég erős “red flag” lehetett volna hogy megkérdezi. Tőlem sose kérdezték, mert magánügy…ezzel te nem tudsz mit csinálni, neki kell túl lépni, de úgy érzem nem fog.
2022. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Meg kellene értenie, hogy egy gyenge ember voltál. Nem azt mondom, hogy mindenkinek, de a legtöbb embernek vannak ilyen kicsapongó időszakai.
2022. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező:vannak emberek, akiknek ha nem felel meg a másik, elküldik. Ez korrekt.

És vannak olyan férgek, mint a barátod, hogy ugyan nem felelsz meg neki, de összejött veled, ès mindig b@sztatni fog ezzel.

Ez nem szerelem. Sajnos az emberek nagyrésze ilyen féreg és jellemtelen, hogy egyedül lenni nem akar, de elfogadás sincs benne az iránt, aki szembe jön.

2022. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Én legalább 70 nővel voltam eddig, de ezt egyik partnerem sem tudja. Ideje lesz a resetnek.
2022. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Ezen te nem tudsz segíteni. A párod az, aki iszonyat gyerekesen gondolkodik, neki kell változnia. Én megmondanám neki, hogy most döntse el, képes-e ezt elfogadni, de akkor most már ne hisztériázzon, mert nem vagyok hajlandó ezzel foglalkozni, vagy ha nem tudja elfogadni, akkor elválnak útjaink. Pont. Nem tettél semmi rosszat, tiszta lapokkal játszottál, ő meg sunyi dög, mert összejött veled, de most meg gyötör ezzel. Nyilván élvezi, hogy lelkiismeret furdalást okoz neked.

Vagy szerinted ezen neked mégis mi megoldani valód van? Semmit nem tudsz már a múltban megváltoztatni (nem is kell). Itt a pasid az, akinek ideje lenne felnőnie egy kapcsolathoz, mert jelenleg rohadt gyerekeken viselkedik.

2022. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!