Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném kikérni mások véleményét,tapasztalatát,hozzászólását ehhez a témához. Nagy segítségre lenne most szükségünk.


Minden 3 éve kezdődött,akkor jöttünk össze.Egyszer félreléptem,de csak csók történt,megbocsájtott és azóta ilyen eszembe se jut,csak nagyon szerettem még az exem. A kapcsolat elején még minden jól ment aztán elég sokat veszekedtünk és többször is megütött és majdnem el is törte az orrom. De így is megbocsájtottam neki. Kórházba is került és akkor nekem ő volt a legfontosabb felkeltem korán suli előtt, suli után első utam volt és órákat töltöttem ott,olykor még a látogatási időn túl is. Ameddig el nem zavartak. Most összevesztünk egy apróságon, és azóta kerül,nem foglalkozik velem, Azt mondja,hogy döntenie kell kettőnkről,szeret és hogy nehéz. Engem meg itt hagyott teljesen kétségbe esve és szomorúan. És teljesen kivagyok fordulva önmagamból. Azt mondta egy napot kér a döntéshez,de eltelt 6nap. Beszélt anyukámmal is és neki elmondta,hogy csak én vagyok a hibás. Olyanok a problémái,hogy Nem engedem barátkozni,de ez nem így van sokszor találkozik a barátaival és egy szót sem szólhatok, persze vannak ,akiket nem szeretek,megkértem rá hogy velük ne találkozzon,mert rossz társaság és nem benne nem bízok,hanem bennük. Megkértem hogy ne dohányozzon 2 évig hazudta,hogy leszokott... Aztán ez nagyon rosszul esett,mondtam neki,hogyha dohányzol akkor legalább akkor ne amikor hozzám jössz,de ő csak azért is. Kiderült,hogy átvert azzal is,hogy nem találkozik senkivel,de közbe titokban találkozott velük. Azt sem szeretem,ha iszik,de mégis elmegy néha inni,amivel nincs különösebb bajom. Az a lényeg,hogy szóljon nekem. De erre sem képes. Meg az a baja,hogy nem aludhat otthon. Mert általában este jön át aludni hozzám, és reggel megy is el. ÉS ennyi az ösz idő amit mi mindig elszoktunk tölteni egymással. Ez probléma? Aztán még az a baja,hogy én flegmán beszélek vele....jóhogy amikor megkérem apróságokra és ő nem tudja teljesíteni... csak este találkozzunk és őt annyira se érdekelem,hogy legalább 8-9re jöjjön,hogy tudjunk legalább együtt lenni,de ő befárad 10-11körül. És mi 11kor már általában alszunk is. És ő magát nem hajlandó észrevenni nagyon csúnyán szokott velem beszélni alapból és nem veszi észre vagy magának megengedi. Meg engem leszól,mer nem köszönöm meg a segítségét,pedig megszoktam. De ő se szokta,ha pl veszek neki valamit,szinte mindig csak én veszek neki valamit. ÉS úgy kell szólnom,hogy köszönje meg. Teljesen természetessé vált neki. Most úgy vagyunk,hogy még a telefont sem képes nekem felvenni és fontosabb a hobbija is mint én pedig nem látott 4 napja.:( Nem tudom mihez kezdjek,ha felhozom a témát,hogy mi legyen akkor azt mondja,hogy nem tudja nem akar erről beszélni szórakozni akar. Én teljesen kivagyok szeretem. Kérlek adjatok tanácsot,hogy min kellene változtatni illet nálatok hogy megy.



2014. júl. 28. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyjátok egymást, mind a kettőtöknek ez lenne a legjobb.
2014. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

Biztos, hogy nehéz és rossz dolgokon mentek keresztül, de a barátod az elmondásod alapján nem akar tőled semmit a továbbiakban. Lehet nem véletlen. Lehetséges, hogy elgondolkodik és megpróbálja folytatni, de kétlem hogy hosszú életű lenne a kapcsolat, főleg ha jelen pillanatban is már 6 napja vacilál a folytatáson.


A cigarettát, alkoholt és a barátokat hiába tiltod meg, nem fog eleget tenni a kérésednek.

Ha felpofoz és úgy bán veled mint egy kutyával, (habár még azzal sem bánunk így) akkor azt sem értem, hogy mire vársz még mindig. Réges rég meg kellet volna szakítani a kapcsolatot, mert csak az időt rabolod el magadtól és tőle is.


Reméljük nincs igazam, de így néz ki a sztori.

2014. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!