Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehez a kapcsolatunk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehez a kapcsolatunk, mert tul sok partnerem volt, mit csinaljunk?

Figyelt kérdés
Helo, olyan problemam van baratommal, hogy en nekem volt regen egy legelso kapcsolatom 2014ben ami 2019ig tartott, es miutan szakitottunk 19 aprilisaban, onnantol szeptember elejeig egy eleg rossz tarsasagba kerultem es nagyon sokat jartam bulizni. Ez alatt az id alatt 13 fiuval voltam. Ugye ez mar 3 eve volt, utana megszakitottam a kapcsolatot a tarsasaggal akikkel eljartam es lett egy nagyon rendes baratnom, ekkor az akkori parommal osszejottem. Szoval osszesen az exeimmel egyutt 15 fiuval voltam. Decemberben ismertem meg a mostani (ha megoldjuk ezt a problemat akkor remelhetoleg az utolso) paromat. Rakerdezett hany fiuval voltam a masodik talin mert akkor mar egyertelmu volt hogy ossze fogunk jonni, nagyon jol kijottunk. Ugye elmondtam neki oszinten es mint az kiderult neki sokkal fontosabb az hogy a parja hany fiuval volt mint egy atlagos fiunak. O probalgatta tartogatni magat, de persze neki is voltak baratnoi akivel lefekudt, plusz ket egy ejszakasa volt, de ugyanazzal a szemellyel. Es rosszul esik neki hogy en akkor nem gondoltam a jovobeli paromra akivel majd leelnem az eletem. Na most kb mindennap feljon ez a tema, egyebkent 3 honapja vagyunk egyutt. Nagyon probaljuk megoldani a dolgot, de nagyon nehez. Igazabol nem is tudjak van e vagy letezik e erre megoldas. Mostmar odajutottam hogy itt kernek idegenektol segitseget. A szakitas nem megoldas. Mindketten szeretnenk egymast es hisszuk hogy megtudjuk oldani, ki tudunk talalni valamit. Igazabol nem tudom milyen valaszra varok, mert a multat nem tudom visszacsinalni, de hatha valakinek volt hasonlo dolog az eleteben es tud tanacsot adni.

2022. márc. 6. 10:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Megszoksz vagy megszöksz.

Mivel ez neki fontos és zavarja, így ezt mindig is az orrod alá fogja dörgölni. Ha meg nem akkor meg emészti magát rajt. Mivel ezen nem tudsz változtatni, így nyugodt kapcsolat ebből nem lesz.

2022. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

nagyon remélem engem nem vallottál be neki...

amúgy meg olyan kérdést tegyél fel, amire nem baj, ha őszinte választ kapsz

itt már ez a része el lett cseszve, most vagy az van hogy megbékél azzal ami van, vagy az van hogy szakítotok, köztes megoldást én nem látok

2022. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%
3 hóna paz semmi ez még kaland kb. Mit aggódsz ezen. Ha nem bírsz a véreddel lépj tovább
2022. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem szeretne mar elkuldott volna, mint az elottem levo lanyokat akiknek tobb partnere volt mint neki"

Mivan?

Csak szórakozik ez a kis gyökér, ugye? :D

2022. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a szerelem nem az amikor a többitől helyesebb vagy szebb az illető.. Ezek hamar kikopnak és megszokod.. De a jó bánásért dolgozni kell.
2022. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
De undorító a barátod.
2022. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%
Kezdjük azzal, hogy össze se jövök olyannal, aki a múltamat firtatja. Pedig egy kezemen meg tudom számolni hány emberrel voltam. De nagyon amatőrnek tartom azt, aki a másik exeire, szexuális partnereinek számára kiváncsi. Én sem vagyok kiváncsi arra, hogy a másik hány emberrel volt együtt. Nem tartozik rám. Nőjjetek fel.
2022. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Laylah ***** válasza:
Enyém is kicsit hasonlóan reagált anno, de 2-3 hónap alatt túltette magát a dolgon. bő 4 éve vagyunk együtt. Ez igazából a pasid döntése, hogy leáll-e a múlton kattogni, rágódni, vagy túllép rajta és igyekszik boldog lenni. Csak magának árt vele.
2022. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!