Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ennek a hátterében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a hátterében?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban megismerkedtem egy férfival.Elvált ember.Nagyon beleszerettem.Eleinte ő csak barátságot akart.Később már szorosabb kapcsolatban voltunk,összeköltöztem vele.Ezt ő akarta jobban.Részéről a nagy szerelmet soha nem éreztem.Vagy nem tudta kimutatni.Többször nem birtam a viselkedését hogy nem vesz figyelembe és nem szól hozzám.Gyakran hazamentem.Legutoljára egy hete jöttem el.Amiatt aztán nagyon besértödött,azt mondta már nem akar látni sem és vége.Megint előjött a barátság szöveggel.Kerül,közösségi médián letiltott.Baráttal nem igy viselkedik az ember.Családtag elmondta,nincs még az exén túl és bipoláris depressziós.Már nem merem keresni,várok még de ez rettenetesen megviselt engem.A ház kulcsot is visszakérte.Ennyire megsértettem,vagy sose szeretett,pár nap alatt nem változik igy meg egy ember érzelmileg.. én csak kicsit fel akartam töltődni ,amiatt jöttem el,mert azt nem birtam már.

2022. márc. 7. 03:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Magad írtad le:

"nincs még az exén túl és bipoláris depressziós"

2022. márc. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fél év után jutott eszébe ez hogy befejezi és legyünk barátok?Az is akkor jut eszébe hogy az exet még szereti?Minek keres kapcsolatot akkor és minek akar barát lenni?Miért dobja el aki szereti és miért olyan közömbös?
2022. márc. 7. 06:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. A szöveg elején írta, hogy sosem mutatta ki az érzéseit. Azért nem, mert sosem szeretett téged, ez ennyire egyszerű.

Jó voltal neki, mert fix pont voltal az életében, de már nincs szüksége rad, elég jól van ahhoz, hogy egyedül is boldoguljon.

Egyébként ez a megsertodes dolog is addig tolerálható, amíg az ember öt éves. Itt felteszem, legalább egy testileg felnőtt férfiról van szó, de hogy lelkiekben nem az, az is biztos.

2022. márc. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Mindig az exét szerette

Te csak eszköz voltál amít ő gusztustalan módon elfogadott illetve magadnak is köszönheted mert nem értettél a szóból

Te szereted ő nem téged arra vagy jó hogy a rossz pillanatain átsegítsd.

Hagyd a fenébe keres olyat ahol téged szeretnek és nem egy eszköz vagy!

2022. márc. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon megvisel.Viszont amikor bementem hozzá ,hogy megbeszéljük,akkor egyből a kulcsot kérte.A holmijaim elhozta.Kiakadtam,sokkolt az érzelemmentessége,aztán láttam könnybe van a szeme.Nem láttam nég ilyet.Ha nincs csak barátság,akkor miért kerül ennyire?
2022. márc. 7. 06:32
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Mert megszólalt a lelkiismerete nem tud vele elszámolni

Beteg lelkű ember nem is lehet neki egészséges hozzáállása az élethez

Te meg ne haragudj úgy öszintén hiszel a nő férfi barátságának?Ez számomra olyan mint mikor egy farkast akarsz a báránnyal összezárni és azt akarod legyenek barátok.

Néz a lelked mélyébe te sem ezt akarod.

Csak mindenáron kapcsolatot vele.

Könyörgöm miért akarod magad ő elötte megalázni

Értékeld sokkal többre magad!

2022. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerinted az normális, amit te játszol? Ahelyett, hogy megoldanátok a gondot, inkább elmész. Ezt velem is játszotta egy exem. Úgy ment ki az ajtón, hogy vége, látni se akar. Utána pár nappal később keresett, hogy béküljünk ki. Én minden alkalommal úgy éltem meg, hogy szakított velem, elhagyott. Ő úgy, hogy ez csak szünet volt. A probléma persze megmaradt, mert nem lehetett megbeszélni. A eltűnéseivel lett is egy újabb nagy problémánk.

A negyedik ilyen elcuccolás után azt éreztem, hogy már nem is fáj, mikor elmegy, és nem is akarom, hogy megjelenjen az életemben.

Lehet, hogy az exed is ezt éli át. Elhiszem, hogy jobb érzés lenne teljes mértékben őt hibáztatni. De ha együttélsz valakivel, akkor a problémát meg kell oldani, és ha sikerül, akkor este összebújva alszotok, ha megoldhatatlan, akkor meg egyszer kell elmenni, de végleg. Ez milyen már, hogy elrohansz, napokig ghostingolsz, aztán egyszer csak megjelensz, mintha TE nem okoztál volna neki fájdalmat.


A legjobb, ha most elfogadod a szakítást. Nektek nincs így közös jövőtök.


Ja, és legközelebb ne költözz össze olyannal, akiről még azt se tudod, hogy mit érez irántad. Kicsit korai, nem gondolod?

2022. márc. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

"csak kicsit fel akartam töltődni ,amiatt jöttem el,mert azt nem birtam már."

Nem volt jó neked, most mit sajnálsz?

2022. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
6/8-nak;nem hiszek én sem a férfi és nő között lévő barátságban.Ezt javasolta.Lehet még van valami érzelme bár 3nap alatt teljes közömbössé vált
2022. márc. 7. 11:41
 10/11 A kérdező kommentje:

7/9-nek:

Próbáltam beszélni vele,de nem lehet,mert olyankor nem szólal meg és kész.Kb tusolni és enni is kinos volt,feszélyezve éreztem magam.Esténként meg mindig külön húzódott már.Azért sajnálom,mert én szeretem.

2022. márc. 7. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!