Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban az egyik fél nagyon akar gyereket, a másik meg nagyon nem, hogyan lehetne egyezségre jutni? Vagy esélytelen kapcsolat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor szakítani kell.
2010. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Dehogy kell...el ne hidd az elsonek!!!! meg lehet barmit beszelni ha szeretitek egymast...ha minden kis dolog miatt szakitas az nem jo.Meg kell beszelnetek ezt...mennyi ido mulva akar az illeto(amelyik meg nem akarja)? vagy kb hany ev mulva? meg kell egyezni hogy mindenkinek jo legyen....es egy gyerek aldas :)
2010. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet sem kényszerből, sem félig gyereket vállalni.
2010. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem is! Az előttem szólónak van igaza.Nem az elsőnek! Beszéljétek meg és döntsetek úygy hogy mindkettőtöknek jó legyen.Ne túl hamar de ne túl későn,végülis a próbálkozás is egyes esetekben időbe telik.De melyikőtök akarja és melyik nem?


L/19

2010. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

Előző vagyok és 22:18-ra értem hogy igaza van!!!!!!!!!!!!!

L/19

2010. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szakítsatok.


A kettő közül az egyik félnek úgy sem teljesülnek a vágyai. Mint írták előttem is, ha mindkét fél tartja magát ahhoz amit akar, akkor nincs mit tenni. Az egyik nem akar gyereket, a másik igen. Akkor nem lehet csak félig gyereket vállalni, meg ilyenek.

2010. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én emiatt szakítottam.

Ez eléggé komoly ok ahhoz szerintem.

2010. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó! Akk hüle vagy! Mert ez tényleg megbeszélhető, megoldható!
2010. szept. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22:18-nak es az utolsonak van igaza! ezt meg lehet es meg is kell beszelni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
2010. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor az utolsó kettő mondja már el, hogy mi lehet a megoldása ennek a dolognak, ha az egyik fél nem akar lemondani arról hogy gyereke legyen, a másik pedig nem akar gyereket!
2010. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!