Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan nagy kérés ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés

Tényleg illúzió romboló hogy egy férfit is kell simogatni meg szeretgetni?

Olyan hatalmas kérés hogy néha én legyek a kis kifli ne ő?



2022. márc. 9. 09:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
47%

10.


Ez fordított nemekkel is igaz, csak más példákkal. Az emberi természet alapvetően mindig a kisebb ellenállás irányába mozdul el, mert az a kényelmes, az a jó. Ez különösen igaz, ha előtte valaki sokat szenvedett ("Jár már egy kis kompenzáció az élettől").


De ezen az oldalon újra és újra "megdöbbennek" sokan az evidenciákon is. (Nem rád gondoltam, hanem úgy általánosságában más-más szituációban az egyéntől függően)

2022. márc. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
8. A nőknek szabad heti kétszer elsírni magúkat? Az miért nőies? Miért jobbaz mint hogy egy férfinak van havi 2 rossz napja? Miért lessz ettől férfiatlan valaki?
2022. márc. 9. 12:56
 13/27 anonim ***** válasza:
69%
Úgy làtszik kérdező, hogy nem sikerült elsajátítanod az értő olvasást. Fuss neki még egyszer szerintem!
2022. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
13. Ja hogy válaszolni nem tudsz! Értem.
2022. márc. 9. 13:17
 15/27 anonim ***** válasza:
73%

Minek válaszolnék még egyszer, mikor már egyszer leírtam?

Nem az èn hibàm, hogy nem érted, amit olvasol.

2022. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

15. Feltettem még egy kérdést arra válaszolj.


Miért van az hogy az rendben van ha egy nő heti 2-3 alkalommal előírja magát.

Az ha egy férfinak havonta egyszer van két rossz napja az meg férfiatlanság.

2022. márc. 9. 14:22
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálunk po t ez van hogy a párom állandóan a mellkasomra fekszik anyának is szokott hívni és tudtommal sok milf-el is volt már ilyen 50esekkel, na ott visszajott az ebédek emlékszem.

2 éve vagyunk együtt de egyre sűrűbb ez a én vagyok a nő most kicsit, a Vőlegényemről.

Gáz.... Főleg ha sűrűn van de hát mit csináljak? Mondjam azt hogy ne feküdj ide?

2022. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

17: miért nem szólsz rá, hogy zavar?

Kérdező:ki beszèlt itt arról, hogy mi van, ha egy nő heti 2x sír? És ha igen, mi a problémád vele? Ki mondta, hogy férfiatlan, ha havi 2x rossz napod van? Mit takar az, hogy rossz napod van?

Na tessék, válaszolj!

2022. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

18. Szóltam az volt rá a válasz mint amit te is előadsz. A férfi legyen erős ne őneki keljen már nőként engem vigasztalnia.


Beszélni én beszéltem róla, persze válaszolni azt nem vagy hajlandó te se ahogy ő se.


A rossz nap meg munkahelyi problémákat takar. A covid meg a háború se tett jót az autó iparnak….. de nem részletezem.

2022. márc. 9. 15:53
 20/27 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha nem hagyod el ezek után, ugyanolyan buta vagy, mint a 17-es.
2022. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!