Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan nagy kérés ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés

Tényleg illúzió romboló hogy egy férfit is kell simogatni meg szeretgetni?

Olyan hatalmas kérés hogy néha én legyek a kis kifli ne ő?



2022. márc. 9. 09:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt neked mondtam, hogy szólj neki, ha zavar, hanem a 17-esnek, hogy szóljon rá a pasijára, hogy viselkedjen férfiként.

Egyébkènt férfiként is lehet ezt férfiasan intézni:pl megkérni, hogy öleljen meg, vagy bújjatok össze.

Csak feltételezem, pl a 17-es pasijához hasonlók nem így szokták, hanem úgy viselkednek, mint egy szomorú kutyakölyök. Az én exem is olyan volt. Előbb csak szánalmas volt a szememben, utána pedig már gyomorforgató is.

2022. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
*nem neked mondtam
2022. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%

Attol függ.

Párom mivel "manipulálásra" használja, en speciel rühellem.



Pl ha nem bízom benne hogy szeret e, illetve el vagyok bizonytalanodva, es errol akarok vele beszélni, azaz érzelmi megerősítésre, szeretetre bíztatásra vágyom, el vagyok "anyátlanodva" stb KIFORDÍTJA az egészet, hogy én milyen gonosz vagyok, aki nem hisz neki, pedig ő mennyire szeret, es ezen elkezd picsogni, hogy a szivét lelkét kiteszi, én mégsem hiszek neki, és jóformán még nekem kell ŐT vígasztalni es gyakorta érzem ezt színjatszó előadásnak csak. Addig kicsavarja, hogy nekem kell őt biztositani arrol, hogy nem hagyom el, nem csalom meg!

Holott erre nekem lenne szükségem, a végén meg még én bizonygatok neki.


És akkor ölelgessem én őt nagykifliként. Úgy, hogy én nyugtatom őt, nem ő engem!!

2022. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23.


Az életben nem sok logika vagy értelem van, az ilyen kommenteket olvasva, amikor X kifejti, hogy akivel van, az egy manipulatív és még tudja is róla... és minden oké.


Ezt szokta bűntény követni, amin mindenki "nagyon ledöbben", holott egyértelműek voltak a jelek.

2022. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
52%

Nyugi 24

Sacc 1 évet adok magunknak, ugyis vége lesz. Ez nekem nem kapcsolat amugysem. Illetve ez nekem komolytalan kapcsolat. Egy vicc.

2022. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25 ezt annyira átérzem😱

Nekem is volt olyan, h éjjel ért haza. Kb bevallotta, azzal a nővel iszogatott, míg én aludtam, akit utáltam, mert pofátlanul ráhajtott.

A végén meg még ő sírt üvöltve (“férfi”), hogy az egészet azért csinálta, mert őt még így nem alázta meg senki, mint én. 🤣

Na ekkor mondtam neki, hogy vagy eltakarodik terápiára, vagy kivágom.

10 hónap múlva repült.

2022. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

26 tényleg tipikusan a megcsalók is ilyenek.


Exem aki a hatam mögött társkeresőzött meg mindent visszadobált rám. Nem tudok benned megbízni(ereztem hogy vmi nem stimmel, telefondugdosások stb) - reagálása: benned nem lehet megbízni"


Képtelenség volt vele beszélni mindent visszadobált csak.


Próbal a mostani barátom ugyan bizonygatni, de nagyon átlátszó és irritálo védekezési technikával.

2022. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!