Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most az milyen válasz már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most az milyen válasz már, hogy azert nyugodjak meg, csak mert amugy sem menne rá (nem nyomulna)a másikra, ha nem lennék?

Figyelt kérdés

Ha vkire féltekeny vagyok, a válaszai

Juj amugy is ronda

Amugyis öreg, nem kellene

Vagy

Barátom nője, ilyenekkel elvből se kezdenék

Nem tetszik, nem esetem

Stb


Néha elmondja, hogy amugy sem csalná meg a párját, inkább otthagyná, ha arrol van szo. De gerincesnek tartja magát, mégha néha bunko is, de azert nem aljas.


Az, hogy alapbol nincs is más nőre igénye, mert szerelmes, ezt ugy nem mondja, csak azert hallom ezt is, mert tudja mit akarok hallani.



De ez ugy sziven ütött ma, hogy "amugyse mennék rá"


Mert ha rá akarna állni? A kapcsolata mellett? Ha egy szexbomba lenne? Vagy ilyenek??


Meg lehet nyugodnom, vagy nem lehet megnyugodnom ilyen srác mellett?



2022. márc. 11. 17:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

"Néha elmondja, hogy amugy sem csalná meg a párját, inkább otthagyná, ha arrol van szo. De gerincesnek tartja magát, mégha néha bunko is, de azert nem aljas."


Ezek után miért merül fel többedjére a kérdés? Tesz valamit, ami újra és újra előhozza ezt benned?

Ha nem, akkor ez nekem inkább úgy hangzik, hogy ő alapból sem csalna meg, na de öreggel/rondával/haver nőjével meg aztán végképp nem kezdene akkor sem, ha te nem lennél. Nem arról van szó, hogy ha fiatal/szép/ismeretlen lenne, akkor megcsalna téged vele.

2022. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Most te vagy párja vagy egy nő aki azt szeretné, hogy vele csalja meg a párját?
2022. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne edd az életét ennek a szegény fiúnak, fogadd el, hogy nem menne félre és kész.
2022. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Mert amit idéztél nekem azt jelenti leegyszerusitve: ha kell mas p.na egyszeruen kidoblak nyugi. Nem leszel megcsalva. Csak kidobva.


Hát kösz..

2022. márc. 11. 17:40
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a viselkedéssel miért írtogatod a kapcsolatodat? Azon sem csodálkoznék, ha sokkal durvábbakat mondana, én már melegebb éghajlatra küldtelek volna.

Az önbizalmadon kellene dolgozni, hacsak nem kezd ki minden szembe jövő nővel, amit kétlek. Nagyon úgy tűnik a baj veled van!

2022. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
2# a párja vagyok
2022. márc. 11. 17:42
 7/31 A kérdező kommentje:

5#

elárulod nekem milyen alapon lehet megbízni?


Ilsen alapon, hogy jaj amugyse tetszik? Es ha tetszik?? Erre azt mindja dehát te vagy nekem. Van párom.

Akkor minek mondja hogy kidobna más miatt?

2022. márc. 11. 17:44
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nézd, az a helyzet, hogy kapcsolatok, sőt házasságok is érnek véget elég gyakran amiatt, mert az egyik fél valaki másba szeret bele. Itt még mindig az a gerincesebb, ha szépen szakít/elválik, mielőtt bármit kezdene az új emberrel. "Ha arról van szó", vagyis ha beleszeretne egy másik nőbe, nem csalna meg téged, hanem kulturáltan szakítana.

Ez minden kapcsolatban így van, ahol normálisak a felek, itt inkább a kommunikációtok lehet a hunyó. Ő őszinte, racionális, ki is mondja ezt. Te viszont láthatóan - és ezt nem bántásnak mondom, próbáld kicsit harmadik fél szögéből olvasni az írásodat - azt várnád, hogy "imádlak kicsim, sose hagynálak el senkiért, örökké együtt leszünk", ez azonban az esetek igen kis százalékára igaz. Persze, sokan bekamuzzák, meg jól hangzik, úgyse kérik számon, de úgy tűnik, a párod nem ez a kategória, hanem inkább reálisan kezeli a dolgokat.


Túlliheged kicsit a témát, vagy az önbizalmad, vagy úgy alapból a bizalmi dolgaid nincsenek rendben, ezen érdemes lenne dolgoznod, akár szakemberrel is. Ijesztő ez a fajta viselkedés egy átlagos férfinak, vagy őt fogod elüldözni (és utána mindenki mást), vagy lelki ronccsá teszed azzal, hogy folyamatosan megcsalást fantáziálsz.

2022. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Na olyankat mond most hogyha szexbombák is lennének körülötte, se erdekelné mert en érdeklem.


Vagy arra ha egy nő nyomulna rá hivná folytomn stb, azt mondja olyan nem lenne mert nem beszél nőkke csak velem. Olyan max akkor lenne ha en nem lennék. De en vagyok velem beszél pont.



Aztán hozzám vágta idegesen, majdnem üvöltve, hogy velem akarja leélni az életét. Mondtam erre na ezt szebben is mondhattad volna 🤣

2022. márc. 11. 17:53
 10/31 A kérdező kommentje:
8 # ugy jöttunk eleve össze hogy en hivtam fel. 2 csettintes volt nekem a srác...
2022. márc. 11. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!