Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most az milyen válasz már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most az milyen válasz már, hogy azert nyugodjak meg, csak mert amugy sem menne rá (nem nyomulna)a másikra, ha nem lennék?

Figyelt kérdés

Ha vkire féltekeny vagyok, a válaszai

Juj amugy is ronda

Amugyis öreg, nem kellene

Vagy

Barátom nője, ilyenekkel elvből se kezdenék

Nem tetszik, nem esetem

Stb


Néha elmondja, hogy amugy sem csalná meg a párját, inkább otthagyná, ha arrol van szo. De gerincesnek tartja magát, mégha néha bunko is, de azert nem aljas.


Az, hogy alapbol nincs is más nőre igénye, mert szerelmes, ezt ugy nem mondja, csak azert hallom ezt is, mert tudja mit akarok hallani.



De ez ugy sziven ütött ma, hogy "amugyse mennék rá"


Mert ha rá akarna állni? A kapcsolata mellett? Ha egy szexbomba lenne? Vagy ilyenek??


Meg lehet nyugodnom, vagy nem lehet megnyugodnom ilyen srác mellett?



2022. márc. 11. 17:30
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Akkor másnak is 2 csettintés. Itt a bajom.
2022. márc. 11. 17:55
 12/31 A kérdező kommentje:
Ja de ő is ezt hiszi rolam. Amiert neki konnyen adtam magam hogy akkor másnak is biztos.
2022. márc. 11. 17:56
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vagy, mint egy időzített bomba. Szerintem próbál mindig másképp fogalmazni, hogy ne légy ismét féltékeny a semmire.


"Néha elmondja, hogy amugy sem csalná meg a párját, inkább otthagyná, ha arrol van szo. "

Ez a lényeg! Ha pedig nem tudsz megbízni benne, már rég rossz a kapcsolat és csak doglodtok.

2022. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Hát én ennek nem tudok örülni hogy vki miatt kidobna. Mert beférkőzne egy 3.


Hogyhogy ez opcio..

2022. márc. 11. 18:00
 15/31 A kérdező kommentje:
Hova is tud egy 3.beférkőzni..?
2022. márc. 11. 18:00
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Valaki magyarázza már el mi van, mert eskü nem értem mi folyik itt. 😀
2022. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Ezt próbaljuk lefordítani:


"Néha elmondja, hogy amugy sem csalná meg a párját, inkább otthagyná, ha arrol van szo. De gerincesnek tartja magát, mégha néha bunko is, de azert nem aljas."


Az en nyelvezetem szerint nyigi kidoblak ha más p.na kell, nem foglak megcsalni.



Es itt ennek tapsikolnak milyen egy gerinces ferfi. Mikozben egy gerinces ferfi nem engedne be 3.at a kapcsolatba szerintem. Egy gerinces ember tudatosan hű.

2022. márc. 11. 18:20
 18/31 A kérdező kommentje:
*nyugi
2022. márc. 11. 18:20
 19/31 A kérdező kommentje:

En nemhiszek ebben hogy jaj házas vagyok de VÉLETLEN szerelmes lettem másba.


Hagyjuk már ezt...

2022. márc. 11. 18:22
 20/31 anonim ***** válasza:
97%

Istenem…

Olyan ostoba vagy, hogy borzasztó. Csoda, hogy meg nem dobott.

Lefordítom neked, picim.

Ha esetleg be is jönne egy harmadik a képbe(de nem fog), ő inkább szakít és nem felrek*r a hátad mögött.

Osszetehetned a két kezed, amiért legalább ő gerinces.

Ez a kijelentés azonban NEM jelenti azt, hogy lesz ilyen.

Bár mondom, én a helyében már kivagtalak volna és lecsereltelek volna egy normális lányra.


23N

2022. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!