Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak egy súlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak egy súlyos beteg emberrel?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtünk a párommal még nem volt az. 5 év után kiderült, hogy beteg lett. Emiatt persze én még nem akartam otthagyni, kitartottam de már addig is voltak gondok, nem egy könnyű eset. Dehát azok minden kapcsolatban vannak bajok. Most 8 éve már nem bírom. Mindenen veszekszünk, a betegsége óta még rosszabb. Szeret tudom, ez kölcsönös, de borzalom, semmit nem kapok már meg ettől a kapcsolattól amit megkéne. Na de mégis hogyan hagyhatnék csak úgy ott egy beteg embert. 37 évesek vagyunk.
2022. márc. 13. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Furcsa egy kérdés. Szakítani könnyű, de elviselni a bűntudatot, meg a fájdalmat, ami utána jön... az a nehezebb része. Ha egyszer szakítasz vele, akkor legyen is vége. Nincs annál szarabb, amikor szakít veled valaki, aztán utána ki-be jojózik az életedbe.
2022. márc. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Éppen úgy, ahogy egy nem beteg emberrel.

Lehetőleg minél előbb mielőtt a te életed is szétcseszi.

2022. márc. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, de határozottan. Neki a csalódást kell majd elviselnie, neked meg a bűntudatot. De ilyen az emberi lét, tele fájdalommal.
2022. márc. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
milyen betegség?
2022. márc. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is erdekel, hogy milyen betegsegrol van szo? Nem mindegy.

Pl. a rak nagyon tonkre tudja vagni az embert lelkileg.

Van pl. a skizofrenia, ami szinten sulyos, de nem halalos. Barmilyen borzasztoan hangozhat, de pl. iyen esetben menekulnek, mert engem is teljesen leepitene.

2022. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miét kellene, h buntudatod legyen??

Nem a betegsege miatt szakitasz vele, hanem azert mert PARASZT lett! A szeretés nem abban nyilvánul meg, hogy elmondja h szeret

2022. márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A betegsèggel takarózva nem nyomoríthatod meg az életed. Előbb-utóbb te is bele fogsz betegdni ebbe a szituációba.
2022. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!