Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Súlyos szociális szorongásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos szociális szorongásban szenvedők, ti minden baráti összejövetelre, partira, több napos összejövetelre elkiséritek a párok tokat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tettem, ha lehet kerültem az új helyeket, csak ami fontos volt, arra mentem. Egyszer letudtam a haverjait és annyi, egyszer kétszer az anyjával és annyi.
2021. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szenvedek súlyos szociális szorongásban, de ennek ellenére nem kísérem el a páromat minden összejövetelre. Csak annyira megyek, amennyire kedvem van menni.
2021. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
annyira súlyos nem lehet, ha párod van xd
2021. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2x kísértem el ilyen családi karácsonyra. Már előző nap összeszorult a gyomrom, ott meg végképp. Igyekeztem jelezni a kaja után, hogy lépjünk már le. A másik meg az, hogy nem készültek semmivel, hanem főzzünk közösen és csináljak ezt meg azt egy idegen konyhájában. Ha nem vezettem volna akkor éppen én, tuti ittam volna valamit.


26N

2021. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok már szocfóbiás, csak introvertált, de hogy többnapos farokverésre nem megyek, az biztos. Az a szuper a felnőttlétben, hogy lehet nemet mondani.
2021. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!