Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nő miért lesz hisztis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért lesz hisztis, amikor terhes?

Figyelt kérdés
A feleségem hamarosan szül, de már mindentől, mindenkitől hiszti rohamai vannak. Olyan mint egy sárkány, már nem tudom kezelni a helyzetet. Mit tegyek?

2022. márc. 15. 10:04
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
94%
Hormonok, meg a tudat, hogy "ba$źki, nemsokára szülök".
2022. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
94%

Várj csak addig, amíg megszületik a kicsi, és a folyamatos kialvatlanságtól már neked se lesz toppon a türelmed...

A hormonok nagyon durván dübörögnek benne, fáj is, kényelmetlen is, aggódik a szülés miatt, az új helyzet miatt. Meg egy férj miatt, akinek fogalma sincs, mivel jár egy terhesség..

2022. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
94%
Az empátiától mentes férj lehet az oka...
2022. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
92%

Tehermentesíted, amennyire tudod?

Amúgy javaslom, kötözz egy labdát a hasadra, és csinálj vele végig 24 órát.

Holnap várunk az élménybeszámolóval.

2022. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
94%
Szép, de nagyon megterhelő időszak ez mindkettőtök számára. Most te vagy az erősebb, legyél nagyon kedves, megértő és segítőkész. Nagy feladat, de megéri.
2022. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, hogy megértem, de már attól rohamot kap, ha az anyám, vagy az előző kapcsolatomból született gyerekeim hetente 2 órára meglátogatnak. Eddig nem viselkedett így.
2022. márc. 15. 10:17
 7/54 anonim ***** válasza:
34%

Igaz, még csak a 7. hónapban járok, de leírom, amit én tapasztaltam.

Biztosan mindenki másként éli meg, de én nem igazán tapasztalom ezt a nagy hormonális löketet, ami hisztihez vezethetne.

A 7 hónap alatt egy eset volt, egészen pontosan egy hete, amikor elkezdtem valamin iszonyatosan kiakadni meg bőgni. Már közben is tudtam, hogy csak 50%-ban van igazam, de nagyon sz.rul esett, ami történt épp. Ilyesmi nem terhesen is előfordult amúgy velem évente 1x.

Ami biztos, az az, hogy így a vége felé egyre nyugtalanabb vagyok, egyrészt mert még csak most tudtunk hozzáfogni a babaszobához, és félek, hogy kicsúszunk az időből. Másrészt meg van bennem némi félsz is a szülés miatt, mert ez lesz az első, és már nem vagyok annyira fiatalka, szóval kicsit féltem magunkat.

Ezt a "sárkányságot" nem tudom megérteni.

Oké, tudom, hogy minden terhesség más. De van egy olyan sanda gyanúm, hogy aki ennyire kiakad, az egyébként is hajlamos a hisztire...

Aztán kövezzetek meg, ha nem így van.

2022. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
88%
Hormonok.
2022. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim válasza:
85%
Te is hisztis lennél, ha fájdalmaid és félelmeid lennének. Nem a te pöcsödön keresztül kell kinyomni egy megtermett görögdinnyényi lényt.
2022. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
8%

Mert birtokolni akar, azért akad ki ezekben a szitukban.

Szokj hozzá, csak rosszabb lesz

2022. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!