Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is fura ez? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is fura ez? Vagy csak paranoias vagyok?

Figyelt kérdés

A baratom mindig elmondja mennyire szeret,de csak azutan teszi ezt,miutan Volt valami programja valahol. Barataival voltak valahol vagy akarmi. Amugy nem szokta mondani.

Van amikor meglep a kedvenc csokolademmal,hoz viragcsokrot vagy valami aprosagot. Mintha ezeken a programokon csinalni valamit, amirol nem akarja,hogy en tudjak, es ezekkel a kis ajandekokkal probalja enyhiteni a buntudatat.


Kivetel nelkul ez tortenik. O hetente 1-2x biztosan megy valahova. Komolyan kezdek arra gondolni,hogy mas nokkel van ezeken az alkalmakon.


2022. márc. 15. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
elég valószínű hogy megcsal
2022. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
te miért nem mész soha vele?
2022. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Te miért nem mész vele?
2022. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ezek ilyen pasis programok elvileg,isznak meg dumalnak, en nem szeretek inni meg elvileg lanyok nincsenek ilyenkor ott, szoval nem erzem,hogy ott kene lennem.


De en is arra gyanakszom,hogy megcsal. Ilyenkor eszebe sem jutok,altalaban egy szot sem ir messengeren csak majd masnap, illetve,ha irok neki meg se nezi. Nem mintha irogatnia kene kozben nekem,de ertitek..

2022. márc. 15. 19:27
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Az is lehet szimplán csak, hogy amig távol van is, rád gondol.


Ez olyan mint amikor vki elmennek nyaralni es kuldenek vmi üdvözlőt onnan. Vagy hoznak vmi szuvenirt.

2022. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet mar csak attol is lelkiismeretfurdalása van hogy uristen haverokkal iszik.
2022. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sose tiltottam a haverjaitol, oda ment eddig is ahova akart,persze normalis kereteken belul, sose ellenorizgettem,nagyon ritkan irok neki,ha elmegy vhova...akkor is max fontos dologrol.


Szoval nem ertem.

2022. márc. 15. 19:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz bele többet szerintem. Figyelmes. Ennyi.
2022. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

női logika:


1. faszi elmegy haverokkal, nincs tőlük tiltva, jól érzi magát

2. kimutatja a szeretetét feléd, szavakkal, apróságokkal

3. nem kell irogatnia amig a haverokkal van, nem is teszi


következtetés:


megcsal.


imádom. XD

2022. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
nekem olyan fura, ez a ,,pasis program" dolog. mármint nem konkrétan nálad, hanem úgy alapból. persze ez nyilván kapcsolat, személyiség függő, de az én párom mindig kéri/kérdezi, hogy mennék-e vele, ha megy, és a haverokat sem zavarja egyáltalán, mert semmi olyan titkos nincs, amihez én ne tudnék hozzászólni. illetve az sem zavart sose ha nincsenek ott lányok, nálam nem nem függő, hogy kikkel értek szót. engem kifejezetten zavarna egy olyan kapcsoalt, ahol azt érzem, hogy ,,útban vagyok" a haverokkal
2022. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!