Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemző ez egy toxikus kapcsolatra?

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 15. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Te életed, magad választod meg kikkel töltöd az időt. Én ha érzem egy pillanatig, hogy a másik lenéz, leszar, főleg ennyire és ilyen egyértelműen kinyilvánítja, én nem beszélnék vele. Úgy érzem gyerek még az, aki az életéből ezeket nem dobja ki azonnal, hiszen az ilyen ember nem ismeri a saját értékét, a minőségi idő fontosságát az életében. Az ilyen ember csak épphogy azonosítani tudja a helyzeteket, és nem tudja felmérni, hogy mennyire vészes ez.
2022. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki más hogyan kezeli az ilyen problémákat. Az biztos hogy nekem a párkapcsolatomban nem férne bele, nem mondanám hogy ez toxikus de az biztos hogy csúnyán beszélt veled. Ezt simán lehetett volna közölni úgy is hogy én már ezt mondtam neked, nem kellett volna ennyire csúnyán közölni szerintem
2022. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez gáz...
2022. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez rendszeres, akkor bizony toxikus. Egy párkapcsolat egyik lényege, hogy felhúzzátok, építsétek egymást kölcsönösen. De egy ilyen személy mellett valószínűleg ostobának és alárendeltnek érezheted magadat, ami rombolja az önértékelésedet. A lány valószínűleg sem veled, sem pedig magával nincsen megelégedve.
2022. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!