Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátnőm bekattant?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm bekattant?

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvagyunk a barátnőmmel,de amióta összeköltöztünk, néha furán viselkedik. Egyik este tv-zés közben tök indokolatlanul megragadta a nyakamat két kézzel, és azt hajtogatta: "Fojtsalak meg? Fojtsalak meg? Fojtsalak meg?"

Gondolhatjátok, mennyire megijedtem. Végül abbahagyta magától, de legközelebb nem tudom, mitévő legyek. Ha azt mondom majd, hogy igen akkor lehet megfojt. Ha nemet mondok, akkor ellenszegülök és talán mégjobban begurul. Ti mitévők lennétek a helyemben?

27/F


2022. márc. 15. 23:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezted meg tőle, hogy "ez meg mi volt?"?
2022. márc. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Együtt laktok, kérdezd meg tőle most, hogy mi volt ez, megvárjuk a választ.
2022. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez komoly én tuti nem lennék többet vele egy lakásban pláne nem aludnék mellette.
2022. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Fura kérdés lesz, de nem lehet hogy csak viccelődött? Ha akkora kattant ember lenne, valamennyire talán megmutatkozott volna az összeköltözés előtt. Kérdezz rá, hogy amúgy ez a nyakra fogás meg kérdezgetés mi volt/minek szánta. Szerintem csak egy furán kivitelezett hülyéskedés, de ezt én nem tudom biztosra megmondani.
2022. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Harmadik hozzászólásra hallgatva megkérdeztem most tőle, erre azt állítja, hogy ő semmi ilyesmire nem emlékszik. Kezdek félni, hogy skizofrén esetleg...
2022. márc. 15. 23:24
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
uh de beteg, tuti lebasznám magamról és rugnék bele kettőt XD
2022. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez igaz, akkor be lennék szarva a helyedben..
2022. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, most komolyan, ha ez nem valami kamu troll kérdés, akkor kib@$zott para...egyébként is, de így, hogy nem is emlélszik rá. Most tényleg minden viccet félretéve, ez nem játék. Orvosi segítséget kell keríteni. Szed valami gyógyszert? Nyugtató? Frontin? Stb?
2022. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, akkor aludni sem mernék a helyedben.
2022. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!