Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elképesztően spórolós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elképesztően spórolós, magára sem költ, se ruhára semmire, az anya veszi a ruháit és mar 27 éves.Én szeretem a markasabb ruhákat pl Nike hatalmas hiszti van belőle ha pár hónaponta veszek egy pulcsit..vagy bármi mást igazából. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
És több mint 400 at keres havonta én meg a felét. Akadtak problémáim váratlan kiadások.Mondtam neki nem tudok kifizetni egy két számlát 10 ezresek kb. Kifizette ő de azóta emlegeti hogy jo lenne ha kifizetném neki... ideges lettem es az összes túlóra pénzem oda adtam neki! Nagyon bánt hogy ilyen velem.

2022. márc. 16. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem normális, hogy az anyja veszi a ruháit, de az viszont vérciki, hogy olyan veled megtörténhet, hogy nem tudod a saját számláidat kifizetni.
2022. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem illetek össze

400k keres és az anyja veszi a gatyajat a sz@rragonak...

Sztem ne kösd vele szorosabbra

2022. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vele annyi a gond, hogy az édesanyja veszi a ruháit felnőtt létére. Veled pedig kb. minden más. Nem illetek össze, de nem első sorban őmiatta.
2022. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem segitenunk kéne egymast ha a masik bajban van...errol is szol egy házasság
2022. márc. 16. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van lepontozva az 1-es, igaza van. Felnőtt ember vagy.
2022. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem, pontosabban a kutyámnak(!) is jött váratlan, sos kiadás, 1M forint. A párom tudod mit mondott? Eladja a qled-oled, franc tudja drága tévéjét és a 700.000-es gamer számítógépét és kifizeti nekem. Erre végül nem került sor, az én családom és AZ Ő SZÜLEI összedobták a pénzt, pedig nem gazdagok, az apja nyugdíjas. Hogy mennyi ideje voltunk együtt? Kicsivel több, mint egy éve, jegyesek sem vagyunk. Bárkivel történhet hasonló, és igen, a házasság számomra is a közös teherviselés, egymás támogatása.
2022. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Az se normális, hogy az anyjával veteti a ruháit, hiszen azzal nem spórol, csak az anyjára hárítja a költségeit, de az se, hogy te ilyenekre költesz, miközben 20000 forintnyi megtakarításod sincs. Ez számomra jóval ijesztőbb.

A hâzasság nem arról szól, hogy elköltöd a pénzed, aztán pedig a férjednek kutya kötelessége kihúzni a csávából. A közös felelősségvàllalás közös döntést is jelent, magyarán pont annyira várhatod el, hogy együtt fizessétek a számlàidat, mint amennyire együtt döntitek el, hogy megveszed-e az x. Nike pulcsit.

2022. márc. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Szakits. Neked az a kis love is kifolyik a kezedbol, ő meg egyszeruen soher. Jobb pasit erdemelsz nála! Nézz jobb munkát ne fuggj mástól !!!!!!!!!
2022. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert ti házasok vagytok? A hapsi anyukájával él, nem?
2022. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a nem normális, hogy valaki hónapról hónapra él és nincsen félretett pénze, megtakarítása. Nekem már kora huszonévesen suli mellett dolgozva is az volt az első, hogy tegyek félre némi spórolt pénzt, ne az legyen már, hogy nincs hová nyúlni, amikor kell vagy valami miatt megcsúszok. Nem azt mondom olvasd ki a kiszamolo.hu-t (pedig rád férne), de azért ez a hónapról hónapra való rabszolga élet anyagilag nem tudom miért jó neked.
2022. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!